Fleace mikina
45,00

Fleace mikina

Pěkná, jen na rukávu propálená dírka od ohně viz. foto. Jinak v pořádku. Délka rukávu od krku 66 cm, délka těla od ramene 59 cm, šíře 43 cm.

Dívčí mikina zn. Gelert
160,00

Dívčí mikina zn. Gelert

Prodám kvalitní mikinu růžové barvy, ve velice dobrém stavu, materiál nežmolkuje, snadno se udržuje, délka rukávu od krku 57 cm, délka mikiny od krku 49 cm, šířka v průramcích 35 cm. Velikost udaná výrobce 122-128.

pur blanca edt
110,00

pur blanca edt

lehká, květinově-vzdušná kategorie, průzračná a čistá vůně přináší vnitřní harmonii a klid v duši. Kategorie: květinově-vzdušná obsah 50 ml

Luxusní Dětská fleecová mikina
279,00

Luxusní Dětská fleecová mikina

Měkký hřejivý mikrofleece. Flaušově měkká vnitřní strana. S protižmolkovou úpravou. Zip s ochranou brady, vysoký límec a přívěsek s motivem. Jmenovka k vepsání jména. Tato mikrofleecová bunda je úžasně roztomilá a spolehlivě hřeje – a díky duhovému vzoru se zaručeně zařadí mezi oblíbené kousky oblečení. Aby pod bundu nepronikl chlad, je bunda opatřena zipem s ochranou brady. Měkký, hřejivý mikrofleece je opatřen protižmolkovou úpravou. Jmenovka k popsání brání nechtěné záměně s bundou jiného dítěte. Vel. 2-4 roky, 98-104.