PETSHOP
180,00

PETSHOP

Prodám 5 ks petshopáků. vyrobeny z gumy,(1a-5a - materiál PVC) různé velikosti cca 2-6 cm. Mají pohyblivé hlavy. Sice nejsou originál, ale i tak jistě udělají radost milovníkům těchto roztomilých postaviček. Cena uvedena za sadu 5 ks (vyberte si prosím čísla) . Ihned k dodání

Zimní boty Lasocki
500,00

Zimní boty Lasocki

Prodám zimní boty Lasocki, kožené na šněrování a z boku na zip. Uvnitř zateplené. Nošené jen jednu sezonu dcerou. Stále pěkné, jen běžné známky nošení. Velikost 35 (odpovídá).

MY LITTLE PONY
320,00

MY LITTLE PONY

My litle pony Prodám sadu 12 ks figurek poníků a jednorožců z oblíbené animované pohádky My litle pony – Přátelství je magické (Rainbow Dash, Fluttershy,Rarity,Pinkie Pie,,Applejack, Twilight Sparkle , Big Macintosh, Princezna Celestia, Apple Bloom ..)a jejich kamaráda Spika. Figurky jsou vyrobeny z tvrdé gumy a jsou veliké do 5-ti cm. Jsou moc krásné i když nejsou originála jistě udělají radost vaší malé ratolesti.cena je uvedena za sadu.

MY LITTLE PONY 2017
320,00

MY LITTLE PONY 2017

prodám novou sadu 12 ks různých nekloubových figurek z příběhu my little pony, Když temná síla ohrožuje Ponyville, vydají se naši kamarádi na cestu až na konec bájné Equestrie, protože musí zachránit svůj milovaný domov. Na cestě je čeká velké dobrodružství a spousta nových přátel. Vyrobeny z PVC , velikost 4-6 cm. S těmito figurkami se jistě zabaví všechny děti při vymýšlení příběhu. Postavy::Tempest Shadow,Captaiin Celaeno, princezna Skystar, Capper,Queen Novo, Grubber , The Storm King a další. Ihned k dodání

Judith Krantz Dar lásky
55,00

Judith Krantz Dar lásky

krásné romantické čtení, pěkný stav Hrdinka si po zradě milovaného muže otevírá fotografický ateliér. Po smrti svého otce, majitele velkého ranče, se dává do boje za uchování překrásné přírody a původního způsobu života.