Pilates - praktický obrazový průvodce
120,00

Pilates - praktický obrazový průvodce

Prodám knihu Pilates - praktický obrazový průvodce, autoři: Alan Herdman a Jo Godfrey Wood. Bez závad, v naprosto perfektním stavu. Jako nová!!! Popis: chcete se seznámit s jednoduchým cvičebním systémem použitelným kdykoliv a kdekoliv, který vylepší váš vzhled a pomůže vám vypořádat se stresem? Pilatův systém cvičení je tím správným řešením, nehledě na vás věk nebo kondici! V této knize najdete jednoduché návody krok za krokem. Zjistíte, že jej můžete využít všude a při každé činnosti, a tak jej jednoduše zařadit třeba i do svého nabitého dne.

LEGO TECHNIC 42058 MOTORKA PRO KASKEDÉRY
395,00

LEGO TECHNIC 42058 MOTORKA PRO KASKEDÉRY

V ALBU MNOŽSTEVNÍ SLEVY! NA LEGO DALŠÍ SLEVA JEN V KOMBINACI S JINÝM LEGEM! KOMPLETNÍ VČETNĚ NÁVODU A KRABICE, VÁHA -265G, ROZMĚR KRABICE -26*14*5.5CM Součástí sady je výkonný natahovací motor, extra široké poklice s nízkými pneumatikami, přední a zadní světla a autentický výfuk. Součástí je postavitelná rampa pro akrobatické kousky. Součástí tohoto modelu je unikátně zdobená LEGO® Technic kostka ke 40. výročí. Motorka pro kaskadéry měří přes 7 cm na výšku, 18 cm na délku a 7 cm na šířku. Rampa měří přes 12 cm na šířku, 9 cm do hloubky a méně jak 2 cm na výšku. Vhodné pro děti od 7 do 14 let.…

2x Nerf Vortex Proton, ke každé 4 disky
250,00

2x Nerf Vortex Proton, ke každé 4 disky

Nerf Vortex Proton. Používané, plně fukční. Cena 250,- Kč-ks. Popis hračky: Nerf Vortex proton je skvělý, jednoduše ovladatelný, bitevní nástroj pro všechny malé bojovníky. Tato základní pistole umožňuje neopakovatelnou hru s odpalováním disků na dlouhé vzdálenosti. Díky speciálnímu odpalovači Vortex, který obsahuje 3 disky, můžete střílet až do dálky 18-ti metrů a dokonale tak chránit svůj prostor.