Lego Ninjago 70755
190,00

Lego Ninjago 70755

Prodám lego Ninjago 70755,chybí 2 dílky (viz foto níže),třeba má nĕkdo doma, jeden zelený průhledný díl a pár zlatých zubů jsem nahradila bílými. Jinak kompletní,s plánkem i krabicí.

LEGO NINJAGO ZANE - MISTR SPINJITZU
364,00

LEGO NINJAGO ZANE - MISTR SPINJITZU

Ukaž své úžasné Spinjitzu schopnosti se Zanem! Vlož Ledového nindžu s jeho hvězdicemi do kapsle, připoj ji ke spinneru a zatáhni za lanko. Roztoč spinner a nauč se úžasné triky jako třeba Drift. Vytvářej vlastní Spinjitzu výzvy a soupeř se svými kamarády o to, kdo se stane nepřekonatelným mistrem Spinjitzu! Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a…

NINJAGO MOTORKY
270,00

NINJAGO MOTORKY

Prodáváme dvě Ninjago motorky, tak jak jsou na obrázku, ta vpravo střílí. V případě zájmu mám krabici. Možný osobní odběr na Praze 3.

Letadlo s postavičkou ze setu Ninjago 70605
159,00

Letadlo s postavičkou ze setu Ninjago 70605

Letadlo s postavičkouze setu Lego Ninjago 70605 Smolná tvrz z roku 2016. Prodej pouze této části setu s jednou postavičkou , seznam chybějících dílu viz obrázek. Kostky ve stavu nového setu, nekousané, nepoškozené, bez návodu i krabice stav viz fota, předmětem prodeje je to co vidíte na fotkách

Lego Duplo - kámen stop
69,00

Lego Duplo - kámen stop

Na tomto kamenu inteligentní lokomotiva zastaví a vydá různý zvuk v závislosti na tom, zda jede prázdná, nebo ji řídí zkušený strojvůdce či strojvůdce začátečník. Hraný, ze série Intelli Trains. Skladem 1 ks.