LEGO DUPLO
750,00

LEGO DUPLO

SESTAVA Z LEGA DUPLA..........................MOŽNÁ KUTIL TIM.................OPRAVÍ, VYMALUJE, UKLIDÍ :o).........................KOSTIČKY DUPLA + VYBAVENÍ....................VŠE CO JE NAFOCENO VČETNĚ PODLOŽEK.......................PO NAŠICH DĚTECH.....................SUPER STAV

LEGO Duplo 10554 Tahací hračka pro batolata
300,00

LEGO Duplo 10554 Tahací hračka pro batolata

Prodám Lego, nezničené. Bez krabice. Nechte své malé dítě objevovat, hrát si a tvořit se zbrusu novými Tahacími hračkami k sestavení pro batolata. Extra velké LEGO® DUPLO® kostky představují skvělý způsob, jak přiblížit zábavné stavění batolatům. Tato sada 15 pestrobarevných kostek a prvků obsahuje tahací vozík, obtisky a extra velké kostky.

Tílka Next, 3 ks
200,00

Tílka Next, 3 ks

Prodám tílka zn. Next, vel. 128, k dispozici 3 ks - zelené, šedé a korálové, pohodlné, slušivé, lehoučké, bez závad, nošené příležitostně, pěkný stav. Uvedená cena je za všechny 3 ks dohromady, prodám pouze jako set.

DÁRKOVÁ SADA- 8 ks VONNÝCH VOSKŮ
419,00

DÁRKOVÁ SADA- 8 ks VONNÝCH VOSKŮ

Úplně nové zboží - Skvělá směs vonných vosků do aromalampy, která se rozpouští pomocí čajové svíčky. Vůně: Icy Blue Spruce, Winter Wonder, Frosty Gingerbread, Glittering Star, Perfect Tree, Christmas Magic, Spiced White Coca, Red App Doba provonění = více než 8 hodin při rozpuštění v aroma lampě.