Kuchyňský Lokaj
199,00

Kuchyňský Lokaj

Kuchyňský lokaj – držák na papírové utěrky, je velmi používaný a praktický pomocník jak pro dospělé, tak pro děti. Používání lokaje je velmi jednoduché. Díky speciálnímu klipu se Vám vždy podaří utrhnout takový potřebný počet ubrousků, jaký potřebujete Velké zaoblené držadlo, které je připevněno na spodek nádoby také zajišťuje dvojnásobnou stabilitu výrobku Kuchyňského lokaje můžete postavit volně do prostoru – do kuchyně, dětského pokoje, v pracovně, za zahradu.... Kuchyňský lokaj velikostně sedí na všechny druhy papírových utěrek, udržuje pořádek. Výrobek je lehký a přenosný, takže…

Holinky - holiny - gumákyBaťa
199,00

Holinky - holiny - gumákyBaťa

Nabízím k prodeji nové, nepoužité holinky zakoupené u Bati, krásná modrá lesklá barva. Velikost 29-30 - řadím ale do velikosti 27-28 vzhledem k tomu, že jsou menší - délka vnitřní stélky 18cm, měřte prosím. Holiny jsou uvnitř mírně vyteplené, původní cena 499, Kč. V původní krabici, bez paragonu. Výrobce: Baťa Osobní předání Praha 5 (13) - Luka nebo Praha 17 Řepy, lze poslat dop.balíčkem Č.poštou nebo za 65Kč Zásilkovnou.

VELKÁ KUCHYŇKA GRAND DESING
1 590,00

VELKÁ KUCHYŇKA GRAND DESING

Plastová kuchyňka s mnoha doplňky, vydává zvuky vaření. -otevíratelná trouba,varná plotýnka je elektronická se zvuky jako při vaření. -velká pečící trouba s vyjímatelnou mřížkou. -velká otočná odkládací plocha. -skříňka s otevíracími dvířky. 19 dílů dětského nádobí Provoz na 2 x 1,5 V LR6 baterie- nejsou součástí balení výrobku.