Křišťálová kolagenová maska na oční víčka
85,00

Křišťálová kolagenová maska na oční víčka

Zvlhčuje pokožku a zabraňuje ztrátě vlhkosti, zlepšuje buněčný metabolismus. Má liftingový efekt, napomáhá vyhlazování jemných vrásek. Přiléhavý střih masky zajišťuje termoefekt a skvělou vstřebatelnost živin. Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí.…

Náhradní víčko na Zdravou lahev 2K
47,00

Náhradní víčko na Zdravou lahev 2K

Vyrobeno ze dvou zdravotně nezávadných materiálů pro lepší úchop a snadnější otevírání. Dynamický sportovní design. Při běžném zacházení je Zdravá lahev velmi odolná a bude Vám sloužit několik let. Pro případ náhodného poškození víčka si můžete zakoupit náhradní kompletní víčko v mnoha barevných provedeních. Pasuje na všechny velikosti lahve. Komplet obsahuje víčko, zátku a těsnící O kroužek. Víčko a zátku je možné na přání jakkoliv nakombinovat.

Náhradní víčko na Zdravou lahev 0,5l, 0,7l a 1l
47,00

Náhradní víčko na Zdravou lahev 0,5l, 0,7l a 1l

Při běžném zacházení je Zdravá lahev velmi odolná a bude Vám sloužit několik let. Pro případ náhodného poškození víčka si můžete zakoupit náhradní kompletní víčko v mnoha barevných provedeních. Pasuje na všechny velikosti lahve. Komplet obsahuje víčko, zátku a těsnící O kroužek. Víčko a zátku je možné na přání jakkoliv nakombinovat.