Harémky se sponou modré se vzorem
140,00

Harémky se sponou modré se vzorem

Harémky široké modre se sponou a vzorem. 90%viskoza, 10%elastan materiál pružná viskoza s elastanem, neprůhledné, perfektní materiál, v pase široké pružné řasení, ozdobná lehká spona, v pase velmi pružné, hluboký sed, velmi široké, dole zakončená nohavice manžetou.

Harémky se sponou modré se vzorem
140,00

Harémky se sponou modré se vzorem

Harémky široké se sponou, modré se vzorem. Materiál 90%viskoza, 10%elastan materiál pružná viskoza s elastanem, neprůhledné, perfektní materiál, v pase široké pružné řasení, ozdobná lehká spona, v pase velmi pružné, hluboký sed, velmi široké, dole zakončená nohavice manžetou.

ZNAČKOVÉ SAKO se zvířecím vzorem, S
128,00

ZNAČKOVÉ SAKO se zvířecím vzorem, S

Sako se zvířecím vzorem, značka Atmosphere, velikost 38, UK 10, Vnější míry: přes prsa je 92 cm, s natažením až 94 cm, v pase je obvod 90 cm, dole je obvod 96 cm, délka je 56 cm. Venku bavlněná látka, typu silnějšího plátna, uvnitř bavlněnopolyesterová podšívka. Sako je nové, bez visačky, ale ještě s připevněným sáčkem s rezervním knoflíkem. Kvalitní sako. Jen pro velikost S, sako sedí pěkně na figuríně, která má obvod nahoře přes prsa i přes boky 83 cm, a dala jsme pod něj ještě halenku ze silnější bavlny, a sedělo. Ale opravdu větší už ne, ani hraniční mezi S-M, pokud pod tím nebude zcela…

Zánovní olivová dlouhá sukně se vzorem, L-XL
98,00

Zánovní olivová dlouhá sukně se vzorem, L-XL

Letní sukně zelená s hnědým a smetanovým vzorem, Vnější míry: v pase je obvod bez natažení gumy 66 cm, s natažením až 94 cm, v místech boků je obvod 112, délka je 85 cm. Sukně je falešně zavinovací, tzn. že má vpředu dvě vrstvy, které jsou otevřené a zachycené až v pase, ale na štíhlé postavě se sukně nebude otevírat, protože vrchní látka překrývá asi 40 cm tu spodní. V pase je guma, ale obě vrstvy jsou v ní pevně zašity(dá se přešít na větší velikost). Sukně byla jedno nebo dvakrát použita, opraná a je jako nová, štítek ale je bez textu, text opráním zmizel. Dle omaku, materiál je příjemný,…

Hezká kvalitní halenka se vzorem, 100% ba, M-L
109,00

Hezká kvalitní halenka se vzorem, 100% ba, M-L

krásná halenka, jako nová, jednou použitá, opraná, ze 100% bavlny, pružná, příjemná na omak, vnější míry: přes prsa je obvod 100 cm, s natažením až 112 cm, délka je 54 cm, délka rukávů od krku je 59 cm. Velikost L.Není zavinovací, je to jen zdání, pevně sešité, pružná přes hlavu na oblékání.