Šperkovnice MISS MELODY Sienna a Miss Melody
279,00

Šperkovnice MISS MELODY Sienna a Miss Melody

Sienna a Miss Melody - nádherná šperkovnice se zásuvkami značky Miss Melody, barva modrá. Kvalitně zpracovaná dívčí šperkovnice značky Miss Melody vyrobená z pevného kartonu se zrcátkem. Šperkovnice nabízí dostatečný vnitřní prostor pro přehledné uložení všech šperků! Horní patro je rozděleno několika přihrádkami pro uložení větších šperků a prstýnků. Spodní vnitřní zásuvky ideální na menší šperky. Oblíbený design nadchne všechny holčičky!

Šperkovnice MISS MELODY se hříbátkem, hrající
481,00

Šperkovnice MISS MELODY se hříbátkem, hrající

Miss Melody se hříbátkem - nádherná hrající šperkovnice se šuplíčkem značky Miss Melody, barva růžová. Kvalitně zpracovaná dívčí šperkovnice se zrcátkem a šuplíčkem značky Miss Melody vyrobená z pevného kartonu. Šperkovnice nabízí dostatečný vnitřní prostor pro přehledné uložení všech šperků! Po otevření horního víka, Vás překvapí malý koník, který se točí a hraje melodii. Strojek je pouze natahovací, nevyžaduje baterie. Oblíbený design značky Miss Melody nadchne všechny holčičky!

KOLO Author Jet 12
1 490,00

KOLO Author Jet 12

Dívčí kolo vel 12 výška dítěte 90-100 cm, používané, určené pro začínající cyklisty, drobné oděrky. Přídavná kolečka v ceně. Kvalitní komponenty ne jako u levnějších kol.

IRIS v 12 barvách
180,00

IRIS v 12 barvách

Dámské-pánské sportovní ponožky, vysoká prodyšnost nártu, speciální lem se zvýšením vzadu, teplotní třída: A. Materiál: bavlna 70%, elasten 5%, polypropylen 25%. V barvách: bílá, růžová, magenta, žlutá, smetanová, béžová, sv. modrá, sv. zelená, oranžová, červená, sv. šedá,tm. zelená, hnědá, tm. modrá, tm. šedá, černá, Baleno a cena za 3 kusy stejné barvy. Růžová pouze ve vel. Vel. 23-25 (35-38), 26-28 (39-42)!!!