BÍLÉ MRAKY - mráčky - samolepka na zeď 38x59 cm
299,00

BÍLÉ MRAKY - mráčky - samolepka na zeď 38x59 cm

... nechce se vám znovu malovat nebo na to nemáte čas ? Oživte svou domácnost a nábytek samolepicími nálepkami. Vyberte si z mnoha různých nástěnných dekorací a užijte si zdobení pokoje po svém ! Pozor, nenalepujte na citlivé povrchy jako jsou tapety, protože by se při odstraňování nálepky mohly poničit. Snadná údržba: Očistěte prachovkou a jednou za čas otřete vlhkým hadříkem. Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání ! ........................................... Materiál: polypropylenový plast, průhledný akrylový lak, papír

Kojící polštář, bílo-šedé mráčky
410,00

Kojící polštář, bílo-šedé mráčky

Kojící polštář , rozměry 60-46, 100% bavlna. Výplň je antialergická, prodyšná, silikonová netkaná - elastická a měkká. Výplň je přišitá dovnitř k vnějším tkaninám, takže se během používání a praní nepohybuje. Bavlna a potisk mají certifikát OEKO-TEX 100 třídy I. Dostupné různé druhy, barvy kojících polštářů. Zboží dovážené přímo od výrobce.

šedo-modré body
56,00

šedo-modré body

Super stav - body bavlna, délka rukávu 26 cm, délka celková 35 cm, šířka pod rukávy 25 cm, velikost 3-6 měsíců, vel. 62-68.