klobouk, klobouček
140,00

klobouk, klobouček

JIŽ POUZE KLOBOUK!!! Vše je v SUPER STAVU!!! Vše kupované nové a nošené pouze dcerkou. Kšiltovka je z duopacku, druhá je již prodaná. U všeho uvedená vel. 3-5let. Dcerkou nošené od vel. 98 do vel. 116, tudíž mám v albu zařazeno pod všemi velikostmi. Měli jsme toho tolik, že vše je skoro nenošené, oblečené pouze párkrát. Vše je bez žmolků a jiných vad. Pouze na kšiltovce je nahoře maličký flíček. Nafoceno. Není to ani vidět, uvádím to spíše pro pořádek:-). Prodám po kuse za 140kč. V případě, že koupí některá maminka vše nechám to za 500kč.

HNĚDÝ LUXUSNÍ KLOBOUK S LUXUSNÍ BROŽÍ, VEL.56-57
390,00

HNĚDÝ LUXUSNÍ KLOBOUK S LUXUSNÍ BROŽÍ, VEL.56-57

ASI DVAKRÁT POUŽITÝ LUXUSNÍ KLOBOUK. ZE ZVLÁŠTNÍHO PEVNÉHO MATERIÁLU, S MALÝMI OKY, MATERIÁL ALE JE PRÝ PŘÍRODNÍ, ALE TAKÉ DLE OMAKU - TO NENÍ UMĚLINA, je to materiál natvrdo vyztužený, pevný, KLOBOUK BYL VELMI DRAHÝ, koupen ve Vídni, ale je to prý dovoz z Portugalska, štítek už nemá, vše bylo na visačce tu už nemám, před použitím musela být odstraněna. KLOBOUK NENÍ ZIMNÍ, JE LETNÍ A TAKÉ SPOLEČENSKÝ - VHODNÝ DO SPOLEČNOSTI MIMO ZIMNÍ OBDOBÍ, klobouk má KULATOU vnitřní STUŽKU - nepružnou stuhu vzhledem jako gumku, která nemusí sednout, proto jsou tam ještě 2 stuhy širší na zavázání, aby…

Dámský plátěný klobouk
240,00

Dámský plátěný klobouk

elegantní dámský klobouk Barva: bílá s barevnými květy materiál: 100% Bavlna Měření: nejjednodušším způsobem, jak zjistit velikost hlavy, je odměřit si ji krejčovským metrem. Měřte vždy kolem hlavy nad ušima, v místech, kde budete chtít klobouk nosit. Měření opakujte několikrát, kolem nejširší části hlavy. Metr příliš neutahujte.