Židlička Gracia
2 590,00

Židlička Gracia

Židlička Gracia Celý sortiment značky Babypoint je zobrazen na našich stránkách Klokanek.cz. Multifunkční židlička pro děti od 6 měsíců do 15 kg s hracím a jídelním pultíkem. Sestavu lze použít jako vysokou židličku nebo stolek se židličkou, výška pultíku 82 cm. 3 polohy sklonu zádové opěrky, 3 pozice pultíků, nastavitelné 5 bodové pásy. Rozměry: Celkové - jídelní židlička - délka 70, šířka 54, výška 103 cm Celkové - židlička, stolek - délka 70, šířka 50, výška 72 cm Lůžko - délka 66, šířka 30 cm Zádová opěrka - délka 43, šířka 30 cm Pult - délka 28, šířka 54, výška 82 cm Hmotnost - 8,5…

Vrcholy a údolí, Spencer Johnson
96,00

Vrcholy a údolí, Spencer Johnson

Knížka, kterou lze přečíst za jediné odpoledne. Rozsahem krátká ale obsahem vede k zamyšlení. Více viz fota z přebalu. Formát: 112 stran, pevně vázaná. vydaná roku 2010, původní cena 219 Kč. Kniha je zachovalá, včetně papírového přebalu (u horního okraje mapy od vody), čistá, jen prolistovaná.

Bang ! Ozbrojení a nebezpeční
259,00

Bang ! Ozbrojení a nebezpeční

Právě dorazila zásilka nového zboží, jež skrývá mnohá překvapení: smrtonosné zbraně, skvělé vybavení a účinné střelivo. Prostě samé nebezpečné karty. Ale pozor, jejich použití má svá omezení, a pokud nebudete dostatečně rychlí, abyste z nich vytěžili co nejvíce, vaši soupeři rozhodně nezaváhají.

Automatická kresba pro děti
150,00

Automatická kresba pro děti

Prodám moc hezkou knihu automatické kresby pro děti od Jarmily Beranové. Relaxace, harmonizace Vašeho děťátka i Vás. My jsme si malování s naší malou užily, byly to vzácné oblíbené chvilky. Ve velmi dobrém stavy, vhodná i jako dárek. Z jedné strany je inspirativní pohádka o andílkovi, z druhé strany barevné malování pro harmonizaci čaker. Formát A4.

Bella z Kráska a zvíře
188,00

Bella z Kráska a zvíře

Roztomilá panenka výšky cca 16 cm, v původních zdobených žlutých šatech včetně botiček, vlásky ze silnějšího vlákna, nezacuchané. Hraná, v pěkném stavu, chybí korunka vše viz fota.