Plyšová hrací deka králíček
650,00

Plyšová hrací deka králíček

Nabízím nové plyšové deky pro vaše miminka. Rozměry: Šířka 67cm, délka 78 cm, výška 5 cm. Byly vyrobeny z měkkého a příjemného materiálu na dotek, který zpříjemní čas vašeho dítěte na podložce. Plněné plyšovým vláknem, které chrání před bolestivým pádem při hraní. Ze spodu jsou potaženy speciálním protiskluzovým materiálem, který zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte. Materiál: Povrch: plyš (100% polyester), vnitřní výplň – duté hypoalergenní vlákno. Dostupné v motivu sloníka, medvídka a králíčka. Zboží dovážené přímo od výrobce.

NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA
230,00

NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA

Menší napařovací žehlička: Příkon 1200 W Žehlící plocha nerez 20x10 cm Regulace teploty Vertikální napařování Parní ráz Nádobka na vodu Kapacita nádržky 60 ml Délka kabelu 1,7 m. Bezvadný stav, jako nová, 3x použitá v lázních, nyní nevyužitá. Vhodná na dovolenou, pro studenty, ale i na doma. Cena 230 Kč (p.c.569). Zásilkovna 65 Kč.

Pěkný vak na tělocvik apod.
129,00

Pěkný vak na tělocvik apod.

Pěkný šikovný vak na tělocvik apod., popruhy na záda, válcovitý tvar, nahoře stahovací, karabinky, folie na jméno, s obrázkem Disney Princezny. Průměr 21 cm, výška 38 cm, PC 299 Kč, nyní jen 129 Kč.

Velká luxusní hrací deka s melodií PlayTo zvířátka
1 259,00

Velká luxusní hrací deka s melodií PlayTo zvířátka

Krásná luxusní originální vzdělávací hrací deka s melodií PlayTo s hrazdou rozvíjí dětskou představivost díky poznávaní barev a tvarů. Hrací deka v krásné zářivé barvě s motivem různých zvířátek. Rozvíjí smysly hmatu, zraku i sluchu díky šustícím a pohyblivým částem. V papouškovi je ukrytý hrací modul, který po stlačení vydává ptačí zvuky a motýlek s hracím modulem, který po stlačení hraje melodie. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku nebo zádech a umožňuje svobodu pohybu Vašeho dítěte. Miminko tak může získat bezpečný útulnější prostor a motivuje ke zvedání děťátka.…