LEGO Ninjago 70648 Zane pán draků
379,00

LEGO Ninjago 70648 Zane pán draků

ORIGINAL LEGO, země původu - CZ. Zamiř do oblak se sadou 70648 Dračí mistr Zane od LEGO® NINJAGO®, která obsahuje sestavitelnou odpalovací rukojeť z LEGO kostek, kapsli na minifigurku, rotor, dračí křídla a natahovací lanko. Předváděj triky a soupeř s kamarády, využij své okolí a vytvářej bezpočet nindža výzev. Tato stavebnice LEGO NINJAGO obsahuje minifigurku Zanea. Obsahuje LEGO® NINJAGO minifigurku Zanea. Obsahuje sestavitelnou odpalovací rukojeť z LEGO® kostek, kapsli pro minifigurku, rotor, dračí křídla, natahovací lanko a kulatou LEGO destičku 2x2 s logem Zanea. Předveď dračí úder,…

STAHUJÍCÍ PÁS
250,00

STAHUJÍCÍ PÁS

Stahující pás - nastavitelný - uni velikost. Vhodný po porodu, nebo při hubnutí - velikost si upravujete dle potřeby. Vhodný pro obvod pasu 65 - 110 cm.

Panenka Barbie
140,00

Panenka Barbie

Prodám panenku Barbie od Mattela, původně to byla nevěsta, ale původní sukni k topu, který je nesundávací už nemáme. Je oblečena do krásných zlatočerných šatů, ve kterých ji to také moc sluší. Ve vlasech má růžovou čelenku. Na prsou lehce sloupnuté, zohledněno v ceně. Cena 140 Kč, v Brně nebo v Praze možné osobní předání.

PANTOFLE - BAČKORY
100,00

PANTOFLE - BAČKORY

Nošené chvilku ve škole jako přezůvky. Krásný stav. Stélka 23,5cm. Při nákupu bazarového zboží nad 999Kč platím poštovné JÁ!!! při nákupu bazarového zboží nad 499Kč poštovné pouze 48Kč!!Zboží jde kombinovat i z mého druhého alba. Stačí kliknout pod fotkou na navštivte E-Shop.