Nížiny, Herta Müllerová
99,00

Nížiny, Herta Müllerová

Nabízím zcela novou knihu, kterou lze bez obav darovat !!! Prvotina nositelky Nobelovy ceny za literaturu obsahuje 19 povídek o životě švábských Němců v Banátu v časech komunistické nesvobody. Vypravěčka rozbíjí obraz venkovské idyly, tím že líčí neradostné dětství plné děsu, brutality, chtivosti a alkoholismu dospělých. Mimořádně silné svědectví o životě v Rumunsku. Pro čtenáře románů Herty Müllerové představuje tato kniha cestu ke kořenům autorčiny tvorby. Silná a strhující četba.

Menšestrové kalhoty Sergent Major - jako N.O.V.É!
290,00

Menšestrové kalhoty Sergent Major - jako N.O.V.É!

Prodám opravdu krásné a kvalitní menšestrové kalhoty zn. Sergent Major (dovoz Francie), vel. 104 cm (cca 4 roky), barva sv. růžová, detailní propracování - kapsičky, ozdobné patentky, praktické stahování v pase na gumu. Bez závad, v perfektním stavu!!

Denim kraťasy Carter´s - jako N.O.V.É!
190,00

Denim kraťasy Carter´s - jako N.O.V.É!

Prodám moc pěkné riflové kraťasy zn. Carter´s, vel. 93-98 cm (věk cca 3 roky), barva tm. modrá, zapínání na zip + na knoflík. Vzadu dvě malé kapsičky se čtyřmi ozdobnými patentkami - dvě z nich jsou mírně ošoupané, nic tragického (viz poslední fotografie ve fotogalerii). Jinak jsou kraťasy v naprosto perfektním stavu - neseprané, nevyšisované, bez dalších závad.

MIKINA ZDOBENÁ FLITRY JAKO NO.VÁ - NÁDHERNÁ
245,00

MIKINA ZDOBENÁ FLITRY JAKO NO.VÁ - NÁDHERNÁ

POUZE asi 2-3x na sobě. CELÉ PÍSMO z FLITRŮ. 100% BAVLNA. TEPLOUČKÁ. UVNITŘ chloupek. Na pravém lokti malinko rozmáznutá barva do zelinkava. Nejde ani nafotit. Asi dcera umazala od barvičky. Je to fakt naprosto neznatelné, přesto zohledněno v ceně. Mikina je fakt krásná, proto jsme ji šetřily, až z ní dcera vyrostla. Velikost: 12 - 13 let. Ušetřete! Za jedno poštovné si můžete vybrat i víc věcí z mojí celkové nabídky - viz fotoalbum. Za přijatelné ceny - pěkné oblečení a ostatní věci.