Interaktivní pejsek
495,00

Interaktivní pejsek

Známý mluvící plyšák pro prcky. Koupený nový, hrály si s ním dvě děti, plně funkční. Titulní fotka ilustrační, v detailu foto reálné.

Interaktivní mluvící pejsek
180,00

Interaktivní mluvící pejsek

hraný, reaguje na zmáčknutí bříška, nožiček a ručiček, má 2 mody - učení a hraní, hraje písničky, říká básničky a věty, ouško a nos nefunguje, zohledněno v ceně

Interaktivní pejsek Bobby
500,00

Interaktivní pejsek Bobby

Hnědý pejsek hraný velmi málo. Nezničený. 3 píšťalky. Černo-bílý pejsek zdarma. Nejsou k němu píšťalky a je dost hraný. Pejsek je ovládán pískáním z píšťalky. Píšťalky jsou 3. BOBBY chodí, štěká a vydává zvuky. Pejsek Bobby poslouchá tvé povely! Bobby tě radostně vítá a vrtí ocáskem, jde rovně, štěká, hýbe ušima a otvírá pusinku. Jen co se přiblížíš začne štěkat. Pohlaď jej po hlavě a přivítá tě. Když si s Bobbym nehraješ, sám odpočívá.

SAMBY interaktivní pejsek
1 100,00

SAMBY interaktivní pejsek

Pejsek je nový, jen rozbalenyý, včetně baterií. Samby je malý bernardýn, který rád chodí na procházky a rád se mazlí. Pohlaďte ho po hlavě. Samby si sedne, zavrtí ocáskem, zahýbe hlavou a zaštěká. Nasaďte pejskovi vodítko. Jé, ten se ale těší na procházku. Bude radostně vrtět ocáskem, hýbat hlavou a štěkat. Zatleskejte, bernardýn se k vám rozejde. Za chvíli se zastaví a začne štěkat. Inzeruji i jinde.

@@@ Interaktivní pejsek na baterie @@@
259,00

@@@ Interaktivní pejsek na baterie @@@

!!! IHNED K ODESLÁNÍ !!! Nádherný pes, který přitahuje pozornost dítěte. Je to zajímavý a interaktivní pejsek, který dětem zlepší sluchové a vizuální dovednosti a také vylepší koordinaci sluchu a očí. Hudební pes je šťastná a krásná hračka pro děti, které chtějí sledovat zvířata a soutěžit s nimi. Tento pes je napájen se 3 x AA bateriemi, které nejsou součástí balení. Když zapnete tlačítko on, hlava a tělo psa se rozsvítí a současně se začnou pohybovat nožky. Když se pohybuje, hlava a ocas psa se otřásají a navíc štěká. Pokud hračka narazí na překážku, má schopnost se otočit a běží dál. Před…