Avon Victory EDT
149,00

Avon Victory EDT

V for Victory EDT V for Victory EDT Kategorie: dřevitě-aromatická. Hlavní složky: mandarinka, olej z cedrových listů, pačuli. Dynamická kompozice otevírající se akordy šťavnaté mandarinky a svěžích tónů oleje z cedrových listů na temném mužném základu z pačuli. Obsah: 75 ml Výrobce: Avon

Secret Attitude EDT
248,00

Secret Attitude EDT

Kategorie: ovocně-květinová. Hlavní složky: ananas, šeřík, ambra. Dejte průchod své fantazii a odhalte tajemství svých snů s bohatými tóny šeříku ve směsi se sladkými a šťavnatými akordy ananasu na smyslném základu hořkosladké ambry.

Secret Attitude Midnight EDT
248,00

Secret Attitude Midnight EDT

Kategorie: dřevitě-gurmánská. Hlavní složky: černá třešeň, orchidej, ambra. Odhalte svá tajemství se záhadnou a svůdnou souhrou akordů černé třešně, v noci kvetoucí orchideje a smyslné ambry.

AVON COLLECTION ROSETA EDT
220,00

AVON COLLECTION ROSETA EDT

* květinová vůně * Liči, bulharská růže, kořeněná vanilka * Užijte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Avon Collections Roseta ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Vzhledem k velikosti krabičky musí být zaslána jako balík na poštu nebo do ruky (109,- Kč) DOPORUČUJI ZASLAT PŘES ZÁSILKOVNU ZA 60,- Kč.

AVON QUANTIUM FOR HIM * EDT 50 ML
69,00

AVON QUANTIUM FOR HIM * EDT 50 ML

Moderní * svůdná * výrazná *  Povznášející kombinace šťavnaté limetky, cedrového dřeva a hřejivé ambry pro moderního, sebejistého muže, který má rád věci pod kontrolou. EDT 50 ML