Kreativní sada Create Your Hrad
24,00

Kreativní sada Create Your Hrad

Kreativní sada se samolepkami značky Create Your. Jedinečné kreativní studio obsahující barevný obrázek a řadu samolepek s danou tématikou, se kterým se Vaše děti budou skvěle bavit řadu dní! Sada podporuje rozvoj dětské kreativity a fantazie, napomáhá tréninku jemné motoriky a učí smyslu pro trpělivost. Kouzelný dárek pro všechny malé architekty!

Hra Auta - Road Rally
90,00

Hra Auta - Road Rally

Hodně hraná, určitě ještě poslouží. NÁVOD JE V ANGLIČTINĚ. Chybí jedna kartička autíčka - určitě se dá nahradit jiným obrázkem. 3+1 ZDARMA NA VŠE (NEJLEVNĚJŠÍ POLOŽKA ZDARMA).

*NOVÉ* HRAČKY PRO DĚTI LEGO, PUZZLE, PLAYMOBIL
199,00

*NOVÉ* HRAČKY PRO DĚTI LEGO, PUZZLE, PLAYMOBIL

LEGO DUPLO 10915 náklaďák s abecedou - 590,- Kč RAVENSBURGER 3D puzzle Středověký dům - 400,- Kč FISHER PRICE Obchod - PRODÁNO! SKÁKACÍ GUMOVÝ MÍČ KANGAROO BALL HELLO KITTY - 200,- Kč PLAYMOBIL 6156 Rytířská pokladnice - PRODÁNO! MŮJ UČITEL KOALA interaktivní hračka - 390,- Kč Nové hračky v originálním obalu, vhodné jako dárek.

*** Hračky, tašky, kreativní sada Frozen ***
390,00

*** Hračky, tašky, kreativní sada Frozen ***

Více fotek zašlu na vyžádání emailem. Desková hra Hidden Treasures - pouze rozbalená; cena 200 Kč. Kreativní sada pro dívky Doh Vinci Frozen: Šperkovnice a 4 hmoty použité; cena 60 Kč. Kreativní hračka Dekorační hmota Doh Vinci - nová; cena 140 Kč. Kabelka do ruky Frozen; vlastnoručně pomalovaná fixami na textil; cena 50 Kč. Cena za celý komplet. Poštovné: dle tarifu ČP; Zásilkovna 65 Kč.