HITPARÁDA 600 ML NOVÝ TYP Tupperware
420,00

HITPARÁDA 600 ML NOVÝ TYP Tupperware

Tyto pěkné transparentní misky s bezpečnostním uzávěrem jsou ideální k podávání salátů či dezertů a samozřejmě také k uchovávání potravin, protože udržují uzavřený obsah dlouho čerstvé Popis výrobku:  Mísa Hitparáda je transparentní miska o obsahu 600 ml, která je vybavena víčkem s bezpečnostním uzávěrem Tupperware, který obsah vzduchotěsně a vodotěsně uzavře.  Transparentní materiál, ze kterého jsou tyto misky vyrobeny, umožňuje na první pohled rozpoznat obsah misek, aniž by bylo nutné je vyjmout z lednice nebo dokonce otvírat.  Jestliže misky nejsou právě používány, lze je jednoduše…

X bag 3
100,00

X bag 3

Prodám tašku ke kočáru X lander XA (2010), červená - vínová barva. Má dělený vnitřní prostor, odepínací ramenní popruh (nastavitelný), ucho pro přenášení v ruce. Taška se připíná na rukojeť kočáru. K tašce přidám zdarma přebalovací podložku a ledvinku stejné barvy (nepoužívanou).

3 x tepláčky tepláky
80,00

3 x tepláčky tepláky

Všechny tepláčky jsme nosily zároveň. Na zahradu nebo hřiště budou super. Růžové zn. F&F bez vad, velikost uvedena 6-9 měsíců, jsou kratší jakoby 3-4ní, vydrží déle. Zelenkavé zn. Pumkin Patch sametové, v pase regulace. Na levé nohavici dole flíček viz detail. Velikost uvedena 6-12 měsíců. Šedé zn. Frog, velikost 86-92. Na pravém koleni asi 1 mm dírka, záplata či zašití bude fajn.

3 x BAVLNĚNÉ ČEPICE
50,00

3 x BAVLNĚNÉ ČEPICE

3 x bavlněné čepice. Čepice na jaro, podzim. Kupované nové, nezničené. Moc pěkné. Uvedená cena je kus. Šedá s kšiltem, šíře 21 cm, značka Elo Mělo. Modrá s náklaďákem, šíře 22 cm, značka Pletex, český výrobek. Modrá s helikoptérou, šíře 22 cm, značka Pletex, český výrobek.