Zábavné chodítko CHICCO Happy Hippy
360,00

Zábavné chodítko CHICCO Happy Hippy

Zábavné chodítko CHICCO Happy Hippy,použité,plně funkční,ježděné pouze doma..... Chodítko Happy Hippy Zábavné chodítko značky Chicco nabízí hned dvě možnosti využití. Buď ho můžete využít jako klasické chodítko pomáhající děťátku při prvních krůčcích, a nebo Vám a Vašemu dítěti poslouží jako centrum plné zábavy, které nabízí mnoho různých činností. Jednotlivá tlačítka může dítě mačkat, točit a hýbat s nimi. Chodítko Happy Hippy správně koordinuje pohyby dítěte, stabilizuje jeho postoj a rozvíjí uchopovací schopnosti. Vhodné pro děti od 9 měsíců.

Snídaňový set SHEEPWORLD Happy sunshine
369,00

Snídaňový set SHEEPWORLD Happy sunshine

POSLEDNÍ KUS. Originální porcelánová sada, obsahuje hrneček, misku na cereálie a talířek - vše s motivem ovečky z kolekce Sheepworld. Set s detailně propracovanými ozdobnými motivy a jedinečnými texty ke každé příležitosti je vhodný kekaždodennímu užívání, lze používat do mikrovlnné trouby i mýt v myčce. Precizně zpracovaný povrch hrnečku zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti drobným nárazům v designu oblíbené kolekce Sheepworld. Super dárek, který nenudí! Objem hrnečku 250ml.

Omalovánky, kreativní sada Miss Melody Baby Pony
140,00

Omalovánky, kreativní sada Miss Melody Baby Pony

Baby Pony - výjimečné omalovánky s kreativní sadou se samolepkami značky Miss Melody. Oblíbený kreativní sešit v pevných deskách v jedinečném designu značky Miss Melody. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky koníků, které si můžete sami navrhnout! K dispozici jsou též archy samolepek s nejrůznějšími potřebami a doplňky na dotvoření podle Vašich představ. Kreativní sešit z mimořádně oblíbené kolekce Miss Melody si zamilují všechny dívky!

Vánoce*Party papírové talíře Happy New year 2 bal.
49,00

Vánoce*Party papírové talíře Happy New year 2 bal.

Nabízím party třpytivé papírové talíře ,,Happy New Year ,, Šťastný Nový rok originál. balení po 8 kusech 1 bal. Průměr 23 cm. Nepoužité -nevyužité TOP STAV. PC 55,-Kč za 1 balení - 110,- 2 bal. Značka: PARTY TALÍŘE Cena pro vás za 2 balení 16 kusů 49 ,-Kč + poštovné 62,-Kč. Platba předem na účet. Na dobírku a obyčejně zásilky neposílám děkuji. OMLOUVÁM se bohužel osobní předání zatím není z čas.a prac. důvodu možné.

Svetr Tommy Hilfiger Baby Boys Cotton Knit Sweater
1 299,00

Svetr Tommy Hilfiger Baby Boys Cotton Knit Sweater

Chlapecký svetr 24M Tommy Hilfiger keeps him stylish and warm with this cozy cotton knit sweater featuring a quarter-zip closure for easy dressing. Mock neckline Quater-zip closure Ribbed at collar, cuffs and hem Body: Cotton; Sleeve: Cotton-polyester Machine washable