Košíček na praní
69,00

Košíček na praní

Košíček na praní podprsenek a jemného prádla z odolné sendvičové síťoviny ti slouží jako ochrana před mechanickým poškozením jemného prádla při praní v pračce. Hlavně podprsenky budou uvnitř košíčku v bezpečí a tvoje pračka bude chráněná před případným poškrábáním od kostic, které se občas uvolní!

GREETING CARDS - VLASTNÍ VÝROBA PŘÁNÍ
130,00

GREETING CARDS - VLASTNÍ VÝROBA PŘÁNÍ

Nabízím krátce užitou kreativní hru, vlastní výroba blahopřání, obsahuje i pastelky a několik šablon, jako nové včetně originál krabice. Cena 130,- Kč. Do Ostravy nebo Hlučína mohu dovézt, pošlu i poštou nebo přes Zásilkovnu.

Háčkovaná taška No.2 - bílá
530,00

Háčkovaná taška No.2 - bílá

Taška, kterou si můžete vzít na nákup, do společnosti nebo jen tak.. :) Je uháčkovaná ze 100% polyesterových šňůr. Velikost: výška: 36 cm, šířka: 30 cm, celková výška: 42 cm. Prát na 30°C. Tato je ihned skladem. Pokud byste chtěly v jiné barvě, neváhejte mě kontaktovat.

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA
90,00

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA

Prodám teplákovou soupravu značky F&F ve velikosti 80. Tepláčky nošené, prané 1 dítětem (spíše až v rámci velikosti 86). Mikinka oblečená snad pouze 2x. Stále v pěkném stavu.

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA
100,00

TEPLÁKOVÁ SOUPRAVA

Prodám teplákovou soupravu od firmy C&A ve velikosti 86. Dle mého názoru vydrží i v rámci velikosti 92 (dle velikosti dítka). Kupovaná nová. V moc pěkném stavu. Nebyla nošená na hřiště či pískoviště. Pouze pod kombinézu či do kočárku.