Háčkované čepičky fialová růžová tyrkysová
69,00

Háčkované čepičky fialová růžová tyrkysová

po dcerce, domácí výroba, bez vady. Tyrkysová, nestihli jsme vynosit, obvod 48 cm, výška 17,5 cm, 79 Kč. Růžovo-fialová, obvod 44 cm, výška 18 cm, 69 Kč. Fialovo-bílá,obvod 44 cm, výška 17,5 cm, 69 Kč. Světle růžová melír s kytičkami, 26 cm, výška 16,5 cm, 59 Kč.

Košíček na praní
69,00

Košíček na praní

Košíček na praní podprsenek a jemného prádla z odolné sendvičové síťoviny ti slouží jako ochrana před mechanickým poškozením jemného prádla při praní v pračce. Hlavně podprsenky budou uvnitř košíčku v bezpečí a tvoje pračka bude chráněná před případným poškrábáním od kostic, které se občas uvolní!

Tak pravil hlemýžď
200,00

Tak pravil hlemýžď

Nectena, vhodná jako dárek. Nová kniha Stephena Clarkea, autora oblíbeného Merde! Jak bez úhony přežít v zemi, kde na vás čeká spousta nečekaných nástrah a jazyk místních obyvatel je veskrze záludný? Může se vám snadno přihodit, že namísto zdvořilého poděkování (merci beaucoup) komusi nechtěně pochválíte půvabné pozadí (merci, beau cul). Jak přežít v zemi, která se vychloubá svými vybranými způsoby, s jejichž pomocí s vámi ovšem nezřídka dost nevybíravě vymetou.