Peněženka GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano
1 070,00

Peněženka GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano

Nabízím k prodeji novou peněženku GUESS THORN LOGO SLIM - kůže staffiano. Kvalitní peněženka, kůže saffiano, barva červená. Peněženka má na přední straně logo GUESS. Peněženka zapínání je na druk, má 3 velké přihrádky a 13 malých přihrádek na karty, na zadní straně peněženky kapsa na zip - na mince. Míry: Velikost 17 x 9,5 cm, tl. 2,5 cm.

Kabelka, crossbody, xbody Tommy Hilfiger
999,00

Kabelka, crossbody, xbody Tommy Hilfiger

Nabízím k prodeji novou kabelku, crossbody, xbody Tommy Hilfiger, barevná kombinace tm. modrá, bílá, červená s doplňky ve zlatém tónu, materiál silnější šusťák, nastavitelný popruh. Na přední straně kabelky logo TOMMY, kabelka má na přední straně kapsu na zip, má uvnitř 1 kapsu bez zipu. Míry: Výška 19 cm, šířka 24 cm, tl. 3 cm, max. délka popruhu max. 122 cm.1

Crossbody, kabelka TOMMY HILFIGER s visačkou
1 299,00

Crossbody, kabelka TOMMY HILFIGER s visačkou

Nabízím k prodeji novou kabelku, crossbody, xbody Tommy Hilfiger, barevná kombinace černá, bílá s doplňky ve zlatém tónu, materiál silnější textil, nastavitelný popruh. Na přední straně kabelky logo TH, kabelka má uvnitř 1 kapsu bez zipu a 1 kapsu na zip. Míry: Výška 17, 5 cm, šířka spodní 24 cm, tl. 6 cm, max. délka popruhu max. 152 cm.

KABELKA
60,00

KABELKA

Nabízím malou černou společenskou kabelku - úplně nová, u mne nevyužitá - materiál nylon.

Kabelka
70,00

Kabelka

Kabelka, minimálně nošená, délka 30 cm výška 14cm,šířka 10cm,délka ucha 54cm. Jedna velká kapsa,uvnitř malá.