chytré hodinky
450,00

chytré hodinky

sešly se nám dvoje, super máte dítě pod kontrolou, můžete mu kdykoliv zavolat, dítě vám, sledujete pohyb na svém telefonu

Hodinky Tužky
130,00

Hodinky Tužky

Pěkné hodinky dívčí a chlapecké ,hodinová ručička ve tvaru tužky,velká čísla.Délka pásku 25cm,průměr ciferníku 2cm Barva tyrkys již není Cena uvedena za 1 kus

Hodinky Swarovski
1 800,00

Hodinky Swarovski

Nádherné hodinky Swarovski. Jedná se o originál. Nemohu dohledal ale již doklady. Za originál ručím. Mám troje hodinky od Swarovského , neunosím. Jsou jako nové, sklo nepoškrábané .

Dermoolej Tissue Oil Gold, 50 ml
299,00

Dermoolej Tissue Oil Gold, 50 ml

Objevte přelom v péči o pokožku ! Dermoolej s vitaminem C a E, mandlovým olejem a ochranným faktorem SPF 25. Expert na regeneraci pokožky - redukuje barevné nedokonalosti, zpevňuje povislou pokožku, redukuje viditelnost strií a pomáhá zlepšit vzhled jizev. Rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. 50 ml. PC 799 Kč, nyní cena jen 299 Kč.

Nová krásná vůně Far Away Gold EDP
189,00

Nová krásná vůně Far Away Gold EDP

Mám 2 ks. Nová, v orig. balení krásná vůně Far Away Gold EDP, 50 ml. Kategorie: květinově-orientální. Hlavní složky: ylang-ylang, indický jasmín, madagaskarská vanilka. Pronikavá orientální vůně ylang-ylang se mísí se smyslným indickým jasmínem a vytváří sofistikovanou kompozici. Vůně aromatické madagaskarské vanilky vás zanese do vzdálených míst. PC 649 Kč, nyní jen 189 Kč. Orig. baleno v celofánu.