PLYŠOVÝ BATŮŽEK - KRÁLÍČEK ~~~~~ 7191
130,00

PLYŠOVÝ BATŮŽEK - KRÁLÍČEK ~~~~~ 7191

ÚŽASNÝ PLYŠÁČEK -BATŮŽEK KRÁLÍČEK...V SAMETOVÝCH ŠATIČKÁCH ...VÝŠKA 50CM...MĚKOUNKÝ,PLNĚNÝ VATELÍNEM...LEHOUNKÝ...JAK NOVÝ... VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!... &&&&&&&&&&&&&&&&& PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU.OBYČEJNĚ NEZASÍLÁM !!!... POŠTOVNÉ JE PAUŠÁLNÍ- VŽDY 60KČ - JINÉ POŠTOVNÉ NEŽÁDEJTE,OD ODESLÁNÍ POTŘEBUJI DOKLAD !!!...CENY I POŠTOVNÉ JSOU PEVNÉ-RESPEKTUJTE TO PROSÍM... KONCOVÉ OZNAČENÍ V TITULKU SLOUŽÍ POUZE PRO MOU…

Plyšový měkký králíček se štěrchátky 35 cm
165,00

Plyšový měkký králíček se štěrchátky 35 cm

Krásný jemný a měkký plyšový králíček, má možnost zavěšení na postýlku nebo kočárek.... V každé nožičce má jemné štěrchátko, bříško při silnějším pohybu nahoru nebo dolů vydává zvuk. Dokáže sám sedět, nemá v sobě plastové kuličky. Značkový výrobek určený pro miminka. Výška i s oušky 35 cm. Perfektní stav jako nový.

INTERAKTIVNÍ DÍLNA
849,00

INTERAKTIVNÍ DÍLNA

Skladem!!!!Interaktivní dílna, která vydává zvuky, světelné efekty a hraje melodii. Součástí balení jsou dva balónky a jedno kladívko. Vhodné od 6měs

Dinosaurus - Rozšířená realita
90,00

Dinosaurus - Rozšířená realita

Oživte řvoucí dinosaury ze stránek knihy pomocí vašeho tabletu či chytrého telefonu. Vypusťte T.rexe na váš stůl u snídaně, běžte na lov se smečkou Velociraptorů, či vyseďte vejce Brachiosaura. Kniha Dinosaurus přivádí tato dávno vyhynulá stvoření zpátky do života. Podívejte se na svoji rodinu a přátele na obrazovce, jak komunikují s dinosaury díky naší rozšířené realitě a vytvořte fotografie, které ohromí každého! Stažení aplikace zdarma.. Původní cena 400 Kč. Vydáno 2014, dun kuje s aplikací, která se tahuje zdarma. Hraná, ale neponičená, krásný stav.

Baby Anabel interaktivní miminko
790,00

Baby Anabel interaktivní miminko

Používaná panenka Baby Anabel -k tomu dudlík, chrastítko,láhev a taška oblečků na všechny roční období + nosící taška, fusák,nočník(neoriginál) Panenka reaguje na dudlík a cucá ho, spí a oddechuje,zavírá oči, pláče, směje se, pije z láhve,odříhavá. Vše funguje na dané hračky. Tělíčko látkové, nohy a ruce gumové.

Můj interaktivní JEDNOROŽEC
1 299,00

Můj interaktivní JEDNOROŽEC

Interaktivní plyšový poník, který se mění v jednorožce 12 překvapení (křídla, láhev, sponky, samolepky, obojek s přívěškem, hřebínek a certifikát o adopci). Více než 30 zvuků a interakcí. Pohlaď a nakrm poníka a uvidíš, jak mu postupně roste roh (3 fáze růstu) a přitom uslyšíš zábavné zvuky, když se o něj nebudete starat, roh se schová. Abys dokončil přeměnu v jednorožce, připni křídla. 3 různé barvy hračky (barva je překvapením). Vyžaduje 3x AA baterie, nejsou součástí balení.