Lime Bergamot vonný vosk WoodWick
45,00

Lime Bergamot vonný vosk WoodWick

Limetka a bergamot. Chuťově výrazná limetka je v této vůni doplněna aromatem bazalky, bergamotu a svěžích květin. Vonný vosk je určen pro použití do aroma lampy jak klasické, tak i elektrické. Vosk se bude pomaličku rozpouštět a do prostoru začne pronikat okouzlující vůně. Jedno balení vydrží šířit vůni až 20 hodin.

FRAJERSKÉ KOTNÍČKOVÉ TENISKY ~~~~~ 3750
290,00

FRAJERSKÉ KOTNÍČKOVÉ TENISKY ~~~~~ 3750

Frajerské kotníčkové tenisky - original SUPERFIT - kvalitní certifikovaná dětská značka obuvi...Textilní - džíns efekt...Velikost 19...Vnitřní stélka 11,5cm... Celkový stav - jen párkrát obuté,jsou jak nové - kuk na fota... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!... &&&&&&&&&&&&&&&&& PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU…

Dívčí STŘEVÍCE-BOTY GRACELAND
315,00

Dívčí STŘEVÍCE-BOTY GRACELAND

Prodám minimálně cca 2-3x nošené pouze dcerou střevíce -běžné známky nošení - zohledněno v ceně- příjemná barevná kombinace, vhodná ke kalhotám i sukni, kupované nové v Deichmannu

Sunny Daydream meltcup Yankee candle
180,00

Sunny Daydream meltcup Yankee candle

Snění za slunečného dne Projděte se zvolna mezi květinami a vnímejte sladkou vůni exotického ylang ylangu, bergamotu a jasmínu. Vrchol: bergamot, citrusové květy. Střed: gardénie, ylang ylang, jasmín. Základ: ambra, santálové dřevo, pačuli.

Golden Chestnut Meltcup Yankee candle
170,00

Golden Chestnut Meltcup Yankee candle

Kalíšek s voskem Easy MeltCup systému Scenterpiece. Rozpouští se výhradně v aromalampě Scenterpiece, která se zapojí do zásuvky. Vůně je možné měnit pouhým vyjmutím kalíšku z aromalampy, aniž by bylo nutno čekat na ztuhnutí vosku. Kalíšek je možné použít víckrát. Doba provonění je 24 hodin.