EDT Oriflame
230,00

EDT Oriflame

Nové, originál zabalené, cena za kus, EDT Elvie už jen 1 ks, EDT Volare (růžové) už není, EDT Luminescence už není

Pur Blanca EDT 50 ml
149,00

Pur Blanca EDT 50 ml

Kategorie: květinově - vzdušná Hlavní složky : bílá frézie, pivoňka, bílá růže Jemné aroma svěží bílé frézie a vodní máty se mísí s vůní bílé pivoňky, smyslného ylang ylang a bílé růže na základu tónů santalového dřeva a mošusu.

Célèbre EDT 50 ml
139,00

Célèbre EDT 50 ml

Célèbre EDT Šťavnaté tóny vodního melounu a bramboříku se mísí s pepřem, delikátním jasmínem, pivoňkou a cedrovým dřevem a vytvářejí tak nezapomenutelnou kompozici. Hlavní tóny: meloun, brusinka, jasmín Kategorie: ovocně-květinová

Full Speed EDT 75 ml
199,00

Full Speed EDT 75 ml

Kategorie: citrusově-zelená-mošusová. Hlavní složky: jalovec, cypřiš, mošus. Výrazná vůně, která rozbuší vaše srdce díky svěží směsi jalovce a cypřiše podpořená aromatickými tóny mošusu.

Lily Soft Musk EDT 50 ml
99,00

Lily Soft Musk EDT 50 ml

Druh vůně: květinové Hlava vůně: Frézie, Hyacint, Měsíčky Srdce vůně: Bílá lilie, Konvalinka, Pivoňka Základ vůně: Kašmírové dřevo, Pižmo, Vanilka

Célèbre Fresh EDT 50 ml
139,00

Célèbre Fresh EDT 50 ml

Célèbre Fresh EDT Kategorie: květinově-ovocná. Hlavní složky: citron, měsíček, mošus. Povzbuzující svěžest letních květů s nádechem řízného citronu na jemném mošusovém základu vytváří harmonický soulad mezi radostí a ženskostí. Vychutnejte si ovocnou svěžest této nespoutané, ženské a povzbuzující vůně.

Perceive Dew EDT 50 ml
129,00

Perceive Dew EDT 50 ml

Kategorie: citrusově-mořská Hlavní složky: frézie, meloun, citron, santalové dřevo Povznášející a smyslná vůně čerstvých jarních květin se mísí s tóny citrusů, hřejivého santalového dřeva, hebkého mošusu a zlaté ambry.