Voděnka 1 L tmavě šedá šroubovací
180,00

Voděnka 1 L tmavě šedá šroubovací

Voděnka Tupperware nabízí optimální a jednoduché řešení pro uskladnění čerstvé vody. Vedle přínosu pro životní prostředí ušetří tyto láhve i spoustu vašich peněz. Naplňte láhev vodou z kohoutku a dejte ji vychladit do lednice nebo si ji přibalte na procházku. Ergonomický uzávěr Voděnky je vymyšlený tak, aby mohl uživatel pohodlně pít přímo z láhve. * Voděnku lze použít pro * uchovávání vody, džusu, ochucené vody v ledničce nebo na kuchyňské pracovní desce, * přípravu vlastní ochucené vody: nalijte trošku citrónového džusu do láhve a doplňte vodou, * opakované plnění vodou z filtrační konvice.…

Dřevěné hodiny
65,00

Dřevěné hodiny

Dřevěné dětské hodiny s Krtečkem. Číslice jsou vyndávací. Hračka je hraná a kompletní, bez viditelných vad a poškození.

Dřevěné kostky vkládačka 200ks
599,00

Dřevěné kostky vkládačka 200ks

Sada 200 kusů barevných kostek v různých tvarech a barevných provedeních udělá radost každému dítěti! Kostky nemají ostré hrany, jsou vyrobené ze dřeva a nalakované. Víko kyblíku slouží jako třídič kostek podle tvarů - to poslouží pro výuku rozlišení tvarů, barev a zlepšení motoriky rukou. Váha soupravy: cca 3kg Doporučeno pro děti od 3 let.

Dřevěné puzzle oblékání
149,00

Dřevěné puzzle oblékání

Dřevěné oblékací puzzle je zábavná hra rozvíjející u dětí kreativitu a motorické schopnosti. Hra se skládá ze 13-ti dílků puzzle a jedné tkaničky. Toto puzzle umožňuje panáčka oblékat dvěma způsoby. Panáčka můžete oblékat do krásného barevného oblečení na podložce tak, aby k sobě jednotlivé kousky oblečení pasovaly. Nebo v druhé variante můžete panáčka vyndat z podložky a obléct ho tak, že pospojujete jednotlivé kousky oblečení pomocí přiložené tkaničky.

Autosedačka 15-36kg
1 500,00

Autosedačka 15-36kg

Autosedačka OMEGA FX je modro-černé barvy. Lze připojit do všech typů automobilů. Systém ISOFIX, podloketníky, lze nastavit polohu ke spánku, přizpůsobit výšku opěrky do požadované výšky, držadlo na nápoje lze přendat na libovolnou stranu. Kupovaná nová, používaná na jedno dětí v nebouraném autě. Zachovalá. Pohodlná i pro delší cestování, opěrky na hlasu jsou široké, aby hlava nepadala. Byli jsme s ní moc spokojené. ESPIRO OMEGA FX. Manuál je součástí.