DŘEVĚNÉ KOSTKY + PUZZLE + PEXESO + DOMINO
150,00

DŘEVĚNÉ KOSTKY + PUZZLE + PEXESO + DOMINO

Dřevěná klasika, která nikdy neomrzí. Kostky s tematikou Včelích medvídků, zviřátkové a ovocné domino, pexeso s nestárnoucími obrázky Zdeňka Smetany (Malá čarodejnice, Štaflík a Špagetka), puzzle s Rákosníčkem a se zviřátky z hmyzí říše (beruška, včelka a jiné). Naše děti tyto hračky milovaly, jako malé si s nimi hrály dle původního účelu užití, později si z nich stavěly padací dominové dráhy, ale teď už tomuto hraní opravdu odrostly :o). Vše je hrané, ale nezničené, kompletní. Cena 150 Kč za kus nebo 400 Kč za vše. Zvířátková sada s beruškou, domino se zvířátky a pexeso jsou již prodané.

DŘEVĚNÉ PEXESO + DOMINO
340,00

DŘEVĚNÉ PEXESO + DOMINO

KRÁSNÉ, KVALITNÍ, NEZNIČENÉ. DOMINO MOTIV ZVÍŘÁTKA (zoo) PEXESO MOTIV POČASÍ (DOBRÉ I NA VÝUKU, DCERU MOC BAVILO URČOVAT POČASÍ A UČIT SE, JAK SE OBLÉKAT :-)

Disney Princezny pexeso domino puzzle kostky
100,00

Disney Princezny pexeso domino puzzle kostky

Velký set s motivem Princezny. Pexeso + domino + 6 kostek + puzzle 30 dílků. Hrané málo, v pořádku, krabice pomuchlaná. Možnosti dodání: Česká pošta - poštovné dle jejich tarifu. Osobní předání - Praha Újezd nad Lesy, Praha Klánovice, Květnice.

puzzle,domino,pexeso
50,00

puzzle,domino,pexeso

Ve velmi pěkném, nezničeném stavu pexeso velké kartičky, super pro malé děti za 50Kč maxi puzzle Tomáš za 100Kč maxi puzzle Ferda mravenec za 150Kč dřevěné puzzle včelka Maja za 150Kč-už není dřevěné domino menší za 80Kč- už není dřevěné domino větší za 90Kč