Dřevěný vláček pro holčičky
250,00

Dřevěný vláček pro holčičky

Souprava obsahující lokomotivu a tři detailně provedené královské vagónky - kočáry spojené klasickým magnetickým systémem Vláček lze kombinovat s jakýmkoliv jiným dřevěným železničním systémem. Vagonky se dají rozložit. Hrané, v super stavu.

domek pro panenky Barbie + panenky
1 600,00

domek pro panenky Barbie + panenky

Nabízím domek pro panenky Barbie + panenky (rodina Ken +Barbie + dvě dcerky) + pár kousků nábytku z kartonu. Domek je dělaný truhlářem na zakázku. Dcerka už vyrostla, tak nabízíme dál, ať ještě udělá radost jiné holčičce. Uvnitř jsme se snažili rozlišit místnosti různými tapetami. Nábytku je jen pár kousků, některé už nejsou v top stavu, je to domácí výroba a některé bude potřeba trochu vyspravit. Součástí kompletu je 4 členná barbie rodinka + 3 páry bot pro Barbie panenku (vše jsem se snažila nafotit). Prosím pouze osobní odběr v Třebíči. Rozměry : Výška od nejvyššího…

REALISTICKÉ MIMINKO HOLČIČKA S VÝBAVIČKOU
1 449,00

REALISTICKÉ MIMINKO HOLČIČKA S VÝBAVIČKOU

PANENKA + SOUPRAVIČKA NA VÝBĚR VIZ DETAIL -celovinylové miminko velké 36 cm s pohlavím,detailně propracované novorozenecké rysy.Zádíčka má mírně prohnutá,možno oblékat oblečení vel 44,originál balení v krabici ,miminko je oblečeno pouze v plence.Vhodné i pro děti od 2 +,ale i nás velké maminky co si rády hrají,vkládám ukázku miminka z mé sbírečky.