Dětský polštářek kočička, modrý
190,00

Dětský polštářek kočička, modrý

Nabízím nové antialergické polštářky ve tvaru kočičky pro Vaše miminka .V barvě modré, šedé s růžovými oušky a šedé s béžovými oušky. Rozměry: 22x24 cm, polštářky mají certifikát Oeko Tex. Zboží dovážené přímo od výrobce.

Dětský polštářek, pejsek bílý
130,00

Dětský polštářek, pejsek bílý

Nabízím nové antialergické polštářky pro Vaše miminka . 100 % bavlna. Rozměry: zajíček šedý 32x25 cm, pejsek béžový a bílý 24x22 cm, polštářky mají certifikát Oeko Tex. Zboží dovážené přímo od výrobce.

dětský polštářek - více motivů
130,00

dětský polštářek - více motivů

polštářky s dětskými motivy, velikost 23x23cm, materiál 100% bavlna, povlak lze sundat a vyprat. Sypek je plněn polyesterovými kuličkami, ale lze ušít za příplatek sypek s jinou náplní jako třeba polystyrénové kuličky, molitanová drť, nebo k nahřívání třešňové pecky, pohanka, mořská sůl s levandulí , meduňka, máta a jiné bylinky. Cena za 1 ks

Modrý overal
95,00

Modrý overal

Jednou oblečený overal, splývavá látka, nutno žehlit. V pase guma. Uvedená velikost nesedí, tipuju, že je menší. Po stranách kapsy, regulovatelné ramínka.

dětský povlak na polštářek 30x30 cm - více motivů
70,00

dětský povlak na polštářek 30x30 cm - více motivů

dětský povlak na polštářek 30x30 cm materiál 100% bavlna, hotelové zapínání. Možno zakoupit i s polštářem dle domluvy. Sypek může být plněn polyesterovými kuličkami, ale lze ušít za příplatek sypek s jinou náplní jako třeba polystyrénové kuličky, molitanová drť, nebo k nahřívání třešňové pecky, pohanka, mořská sůl s levandulí , meduňka, máta a jiné bylinky. Cena za 1 ks