Mix fix 350 ml
180,00

Mix fix 350 ml

Potřebujete rychle odměřit, mixovat nebo míchat? Použijte Mix fix! V tomto výrobku lze během okamžiku důkladně promíchat nebo ušlehat nápoje, omáčky a tekuté potraviny – a to vše samozřejmě bez použití metly na sníh, kvedlačky nebo mixéru. Mix fix se skládá z průhledné nádoby s měřící stupnicí od 50 ml do 350 ml (dělení vždy po 50 ml) a z klenutého bezpečnostního víka Tupperware, které je opatřeno malým, pevně uzavíratelným výlevným otvorem.

Mix fix 350 ml už jen v modré barvě
180,00

Mix fix 350 ml už jen v modré barvě

Potřebujete rychle odměřit, mixovat nebo míchat? Použijte Mix fix! V tomto výrobku lze během okamžiku důkladně promíchat nebo ušlehat nápoje, omáčky a tekuté potraviny – a to vše samozřejmě bez použití metly na sníh, kvedlačky nebo mixéru. Mix fix se skládá z průhledné nádoby s měřící stupnicí od 50 ml do 350 ml (dělení vždy po 50 ml) a z klenutého bezpečnostního víka Tupperware, které je opatřeno malým, pevně uzavíratelným výlevným otvorem. Ve dvou barvách, 1 ks za 180 kč

Voděnka 500 ml s hubičkou tmavě modrá
124,00

Voděnka 500 ml s hubičkou tmavě modrá

k opakovanému použití a je ekologická .Speciální tvarovaný design na vnější části umožňuje skvělý úchyt.. Uchovávání vody, džusu nebo ochucené vody v ledničce nebo na stole. Připravte si svojí ochucenou vodu: Do Voděnky vymačkejte čerstvou citrónovou nebo limetkovou šťávu a naplňte vodou .Použijte na přefiltrovanou vodu z filtrovacích konvic. Na cestách, na piknik, sporty nebo do práce. Lze ji používat na uchovávání nebo převoz gazpacha, polévky, vývaru nebo mléka. Lze mýt v myčce.

Voděnka 750 ml se šroubovacím uzávěrem
145,00

Voděnka 750 ml se šroubovacím uzávěrem

k opakovanému použití a je ekologická.Speciální tvarovaný design na vnější části umožňuje skvělý úchyt.. Uchovávání vody, džusu nebo ochucené vody v ledničce nebo na stole.Připravte si svojí ochucenou vodu: Do Voděnky vymačkejte čerstvou citrónovou nebo limetkovou šťávu a naplňte vodou.Použijte na přefiltrovanou vodu z filtrovacích konvic.Na cestách, na piknik, sporty nebo do práce.Lze ji používat na uchovávání nebo převoz gazpacha, polévky, vývaru nebo mléka. Lze mýt v myčce

Mlýnky
300,00

Mlýnky

Moc hezké mlýnky, příležitostně jsme v nich mleli kávu, jsou funkční a moc hezký doplněk, výška včetně madla cca 16cm, podstavce o rozměrech 10x10cm a 9,5x9, 5cm, cena za kus

Štětka, Kartáč, Voděnka
265,00

Štětka, Kartáč, Voděnka

Novinka - Speciální kartáč na čištění voděnek a dalších lahvi a lahviček, pevný, ale zároveň jemný, aby voděnky nepoškrábal, pasuje do každé voděnky - od nejmenší 310 ml, nebo dětské, po litrovou - vyzkoušeno!

DĚTSKÁ KOŠILE
95,00

DĚTSKÁ KOŠILE

PRODÁM KOSTIČKOVANOU KOŠILI VELICE PĚKNOU,NEZNIČENOU,MĚLI JSME JÍ 2 KRÁT NA SOBĚ,NERAD NOSÍ KOŠILE.CELKOVÁ DÉLKA 48CM,ŠÍŘKA 41CM.

Dětská žíněnka
1 175,00

Dětská žíněnka

Lehká dětská omyvatelná žíněnka 125 x 100 x 3 cm . Barvy na doptání. Vyrábíme na zakázku, není problém udělat žíněnku či doskočiště na míru a přesně podle vašich představ.

DĚTSKÁ KLUČIČÍ
75,00

DĚTSKÁ KLUČIČÍ

PRODÁM DĚTSKOU BAVLNĚNOU KLUČIČÍ MIKINU S OBRÁZKEM JE VELICE PĚKNÁ NEZNIČENÁ.CELKOVÁ DÉLKA 45,5CM ŠÍŘKA 42,5CM A CELKOVÁ DÉLKA RUKÁVŮ OD KRKU 51CM.