Kazeta na šití L Cats
875,00

Kazeta na šití L Cats

Větší oválná kazeta na skladování a transport šicích potřeb. Plastová vložka se 7 oddíly, madlo, praktické zapínání na magnet, jehelníček a 2 látkové kapsy na vnitřní straně víka. Rozměry 30,0x20,5x19,0 cm. Filipínský výrobek, cena za 1 ks.

Kožená kabelka-batůžek+peněženka
1 900,00

Kožená kabelka-batůžek+peněženka

Prodám krásnou koženou kabelku,možno nosit i jako batůžek.Na přední straně má kapsu na magnet,Uvnitř kapsy na zip i na zasunutí.Peněženka rovněž kožená,stejného vzhledu.Vše nové,nenošené.Cena za komplet.

Kožená kabelka Moye Atmos
1 950,00

Kožená kabelka Moye Atmos

Nejoblíbenější dámská kožená kabelka praktického střihu. Jednoduchá crossbody v jedinečném modrém designu. Nastavitelný popruh a kvalitní zavírání na zip. Seznamte se, tohle je Moye. Rozměry: 20*28*9 cm Objem: 5 l Délka popruhu: 138 cm Hmotnost: 0.4 kg Nova.. Nikdy nenosena

RC oboustranné auto na dálkové ovládání Exost
450,00

RC oboustranné auto na dálkové ovládání Exost

Prodám oboustranné auto Exost na dálkové ovládání. Auto je v dobrém stavu. Nebylo moc používané. Na předním skle je malý škrábanec. Vyzkoušej ty nejbláznivější kousky s tímto autíčkem, které jezdí všemi směry, dovede se otáčet o 360° a dokonce může jezdit po obou stranách. Díky velkým kolům zvládne každý povrch. Umí dělat různé přemety a triky a zvládá jízdu terénem.