Mary Kay Mini kosmetická kazeta.
299,00

Mary Kay Mini kosmetická kazeta.

Mini kosmetická kazeta. Tak malá, že se vejde kamkoli. Užijte si tisíce kombinací. Užijte si tisíce možností přizpůsobení obsahu. Obsahuje zrcátko a skrytý zásobník na aplikátory. Patentovaný design s magnetickým doplňovacím systémem. Kosmetická kazeta je prázdná. Tak malá, že se vejde do kapsy nebo kabelky. Elegantní design s odklapovací sekcí a zrcátkem. Odolná proti poškrábání a odření.

84A- 82x24mm
490,00

84A- 82x24mm

Sada 4 kusů náhradních koleček do in-line bruslí. Řada koleček na kolečkové brusle určená pro rekreační a sportovní až závodní bruslení s extrémně malým valivým odporem, prodlouženou životností, zajišťuje vysoký komfort jízdy. Řada RADICAL je určena na všechny typy asfaltových a betonových povrchů, použitý materiál dobře snáší i méně kvalitní povrchy. Cena 490 je u sady, při nákupu 2 sad. Na jeden pár bruslí.

dětské softshellové kalhoty 20
300,00

dětské softshellové kalhoty 20

Dětské softshellové kalhoty -rub fleec PROSÍM- pokud chcete mít jistotu aby kalhoty dobře seděli pošlete mi MÍRY (pas,boky a boční délku kalhot)!!!!!! Náplety jsou v černé barvě. Kalhoty mají v pase náplet s vloženou gumou ,nohavice jsou bez nápletu na utažení je tam gumička s brzdičkou. Náplet je dostatečně vysoký a dá se pohodlně ohrnout , nebo narovnat . Kalhoty tak vydrží déle a porostou s dítětem. - Samozřejmostí jsou reflexní prvky dle aktuální nabídky. -Vyrábíme ve vel .92 , 98, 104 , 110 -Materiál je 100% Polyester +polyuretanová memrána (zimní softshell ) -Jsme výrobci tohoto zboží …

Teplé botasky vel 20
150,00

Teplé botasky vel 20

Tmavě šedé teplé botasky se světle růžovým vnitřkem. Vrchní vrstva voděodolná. Dcera je nosila na podzim a do mírné zimy, žádné okopání, běžné známky opotřebení při obouvání, super stav. Uváděná velikost 20 (3,5).

dětské softshellové kalhoty 20
350,00

dětské softshellové kalhoty 20

Dětské softshellové kalhoty -rub fleec PROSÍM- pokud chcete mít jistotu aby kalhoty dobře seděli pošlete mi MÍRY (pas,boky a boční délku kalhot)!!!!!! Náplety jsou v černé barvě. Kalhoty mají v pase náplet s vloženou gumou ,nohavice jsou bez nápletu na utažení je tam gumička s brzdičkou. Náplet je dostatečně vysoký a dá se pohodlně ohrnout , nebo narovnat . Kalhoty tak vydrží déle a porostou s dítětem. - Samozřejmostí jsou reflexní prvky dle aktuální nabídky. -Vyrábíme ve vel .116 , 122 , 128 -Materiál je 100% Polyester +polyuretanová memrána (zimní softshell ) -Jsme výrobci tohoto zboží …