Dámská peněženka světle béžová
275,00

Dámská peněženka světle béžová

Dámská peněženka světle béžová s korálky kvalitní ekologická kůže Korálky jsou pevně nanýtované. Peněženka je rozdělena na dvě části. V první části je kapsa na drobné mince zvlášť uzavíratelná na zip, dvě přihrádky na velké bankovky, druhá část má jedenáct přihrádek na kreditní karty nebo vizitky a jednu velkou kapsu na objemnější doklady, celá peněženka se uzavírá poutkem s drukem. Velmi prostorná, velká peněženka, perfektně členěný prostor v peněžence, kvalitní materiál.

Peněženka s flitry tmavě béžová
205,00

Peněženka s flitry tmavě béžová

Peněženka tmavě béžová se zlatými flitry, jemně růžový nádech kvalitní ekologická kůže Peněženka uzavíratelná na zip, uvnitř jsou tři přihrádky na bankovky, přihrádky na karty nebo různé vizitky a kapsa uzavíratelná zipem na drobné. Z pevného a odolného materiálu, který prodlouží životnost vaší peněženky. Flitrová ozdoba ve zlaté barvě, působí velmi luxusně, vnitřní prostor peněženky je velmi prostorný. Perfektně propracovaná a elegantní, lze nosit i jako psaníčko.

Dámská peněženka černá
275,00

Dámská peněženka černá

Dámská peněženka černá s korálky kvalitní ekologická kůže Korálky jsou pevně nanýtované. Peněženka je rozdělena na dvě části. V první části je kapsa na drobné mince zvlášť uzavíratelná na zip, dvě přihrádky na velké bankovky, druhá část má jedenáct přihrádek na kreditní karty nebo vizitky a jednu velkou kapsu na objemnější doklady, celá peněženka se uzavírá poutkem s drukem. Velmi prostorná, velká peněženka, perfektně členěný prostor v peněžence, kvalitní materiál.

Damska platena bunda
120,00

Damska platena bunda

Barva zelenkava světlá khaki s ruzovym prouzkem, chybí kapuce Lehké plátno. Vel.M, délka 56 cm, pruramky 51 cm, pas 43 cm, rukávy 71 cm

Dámská peněženka šedá s flitry
205,00

Dámská peněženka šedá s flitry

Peněženka šedá se stříbrnými flitry kvalitní ekologická kůže Peněženka uzavíratelná na zip, uvnitř jsou tři přihrádky na bankovky, přihrádky na karty nebo různé vizitky a kapsa uzavíratelná zipem na drobné. Z pevného a odolného materiálu, který prodlouží životnost vaší peněženky. Flitrová ozdoba ve stříbrné barvě, působí velmi luxusně, vnitřní prostor peněženky je velmi prostorný. Perfektně propracovaná a elegantní, lze nosit i jako psaníčko.