Dámská peněženka červená
275,00

Dámská peněženka červená

Dámská peněženka červená s korálky kvalitní ekologická kůže Korálky jsou pevně nanýtované. Peněženka je rozdělena na dvě části. V první části je kapsa na drobné mince zvlášť uzavíratelná na zip, čtyři přihrádky na velké bankovky a celá tato část je uzavíratelná zipem. Druhá část má deset přihrádek na kreditní karty nebo vizitky a ještě velkou hlubokou kapsu na objemnější doklady, tato část se uzavírá poutkem s drukem. Velmi prostorná, velká peněženka, perfektně členěný prostor v peněžence, kvalitní materiál.

Dámská červená ledvinka
290,00

Dámská červená ledvinka

Dámská červená ledvinka kvalitní eco kůže Ledvinka je ozdobně prošívaná na přední a zadní straně, lze nosit kolem pasu nebo přes rameno, ledvinka se uzavírá zipem, přední malá našívaná kapsa na drobnosti, zadní venkovní kapsa na zip, vnitřní kapsa na peněženku a mobil, délka popruhu se dá regulovat, kvalitní materiál.

Peněženka velká červená
280,00

Peněženka velká červená

Dámská peněženka červená s korálky kvalitní ekologická kůže Korálky jsou pevně nanýtované. Peněženka je rozdělena na dvě části. V první části je kapsa na drobné mince nebo bankovky, uzavíratelná cvakacím klipem. Druhá část má osm přihrádek na kreditní karty nebo vizitky a ještě dvě široké kapsy na objemnější doklady, dále ještě kapsa na drobné mince zvlášť uzavíratelná na zip a dvě přihrádky na velké bankovky, tato část se uzavírá na pevný druk. Velmi prostorná, velká peněženka, perfektně členěný prostor v peněžence, kvalitní materiál.