♥ PUZZLE 1000 DÍLKŮ - DISNEY FROZEN ♥
140,00

♥ PUZZLE 1000 DÍLKŮ - DISNEY FROZEN ♥

Značka CLEMENTONI. Ve velmi pěkném stavu. Kompletní. (Foto složeného nedodám. Nyní pro tento účel doskládáno. Dcera jej ale okamžitě sklidila. Odmítám znova skládat :-). Dílky byly opravdu všechny.) (Cena za poštovné je cena na Zásilkovnu. Prosím, akceptujte minimální hodnotu objednávky 150Kč. Děkuji)

PRINCEZNY MAGIC CLIP
500,00

PRINCEZNY MAGIC CLIP

Prodám novou sadu princezen magiclip. Každá princezna má kromě svých ještě navíc náhradní šatečky.Šatečky se převlékají velice jednoduše- fungují jako klip -dole v rozšířené sukýnce se zmáčknou a šup,už jsou dole .Jsou vhodné pro děti cca od 3 let. Panenka je veliká 11 cm,má pohyblivé ruce, nohy a hlavu.Jsou vyrobeny z PVC. Princezny:Locika,Popelka,Sněhurka,Tyana,Kráska , Ariela.Cena je uvedena za sadu.(Lze i jednotlivě 180,- Kč) Sice nejsou originál , ale i tak jistě udělají mnoho radosti.IHNED K DODÁNÍ

MAXI PUZZLE FERDA MRAVENEC
95,00

MAXI PUZZLE FERDA MRAVENEC

PUZZLE MAXI 30 dílků krab.-celkový rozměr 670x480 mm-. Velikost jednoho dílku přibližně 120x160 mm. KRÁSNÉ PUZZLE PRO NEJMENŠÍ DĚTI, HRANÉ ALE NEZNIČENÉ, V PĚKNÉM STAVU.

Knížka, puzzle a říkanky!!!
90,00

Knížka, puzzle a říkanky!!!

Prodám krásnou knížečku pro malé prcky na učení počítání do deseti. Zároven se skládají puzzle, u toho jsou krásné básničky a ještě hezčí obrázky. Nakonec si děti můžou poskládat celý vláček i s lokomotivou. Jako nová.

Vertikální Škrabka + pošta nad 1000 kč zdarma
185,00

Vertikální Škrabka + pošta nad 1000 kč zdarma

Speciální ostří této nové Vertikální škrabky je vyrobeno z nerezové oceli. Pokud je s výrobkem zacházeno pečlivě, zůstvá Vertikální škrabka ostrá po dlouhou dobu. Ostří je navrženo tak, aby potraviny oškrábalo velice jemně, a tím zamezilo plýtvání. Povrch vertikální škrabky je z velice příjemného a hladkého materiálu, díky němuž se Vertikální škrabka pohodlně drží a padne přesně do ruky. Výrobek je díky své symetrii vhodný jak pro praváky, tak i pro leváky. Na opačné straně Vertikální škrabky, kde končí ostří, je zabudováno očko na odstraňování tzv.bubáků z brambor, jablek a jakékoli jiné…