SANYTOL DEZINFEKČNÍ A ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL NA RUCE
119,00

SANYTOL DEZINFEKČNÍ A ANTIBAKTERIÁLNÍ GEL NA RUCE

SANYTOL DEZINFEKČNÍ GEL NA RUCE S PŘÍRODNÍM ZELENÝM ČAJEM 75 ML Díky trojímu účinku Sanytol dezinfekční gel čistí ruce, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9%* virů, bakterií a plísní bez vody a mýdla. *Trojí účinek přípravku: baktericidní podle normy EN 12054 (1 min), fungicidní podle normy EN 1650 proti Candida Albicans (1 min), virucidní podle normy EN 14476 proti Influenza A H1N1 (15 min) a podle standardu DW-RKI proti skupině virů (30 sec). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří. Hypoalergenní** **Minimalizuje alergické reakce. Zdravý životní styl …

Lesklý lak na nehty The ONE
59,00

Lesklý lak na nehty The ONE

Obsahuje ingredience, které pomáhají pečovat o nehty, a bohaté pigmenty, které zajišťují intenzivní efekt. Vydrží všechny každodenní vlivy, rychle schne a jeho dokonalou aplikaci usnadňuje přesný štěteček.

LR krém Diamonds Oční krém
777,00

LR krém Diamonds Oční krém

Luxusní péče pro zralou, náročnou pleť Moderní kombinace účinných látek na bázi diamantu s exkluzivní hýčkající texturou a efektivními účinnými látkami. Zpevňuje pleť a účinně ji chrání proti vnějším vlivům prostředí. Exkluzivní péče o pokožku kolem očí Snižuje viditelnost kruhů a váčků pod očima Snižuje výskyt vrásek* * Doporučujeme trvalou aplikaci. Použití: Každé ráno po vyčištění pleti naneste pod oči a jemně vklepejte.

Náklaďák Chuck mluvící
500,00

Náklaďák Chuck mluvící

Naprosto plně funkční, 100% stav, málo hraný, zachovalý, sám jezdí, mluví a zpívá (česky), hýbe očima (kabinou), hýbe pusou, hýbe výfuky, vrtí se, vydává zvuky jako auto, sklápí korbu.

Mluvící kamarád náklaďák CHUCK
549,00

Mluvící kamarád náklaďák CHUCK

Kluci si užijí spoustu zábavy a smíchu s oblíbeným hrdinou náklaďakem Chuckem. Autíčko troubí, samo jezdí, pohybuje s komínky, s obličejem, hýbe se mu korba, zpívá a mluví v češtině, dělá legraci. Věk: 3+ Baterie: 4 x C Hrané, funguje.