Velký Mlsoun 2,5 L
399,00

Velký Mlsoun 2,5 L

Ideální nádoba k uchovávání pečiva, koláčů, buchet, cukroví nebo sucharů, k ukládání větší či menší svačiny do práce, na cesty nebo na piknik.

KUFR-VELKÝ-POŠTOVNÉ ZDARMA !!!
2 590,00

KUFR-VELKÝ-POŠTOVNÉ ZDARMA !!!

SKOŘEPINOVÁ CESTOVNÍ ZAVAZADLA • materiál: ABS polykarbonát • kufry mají 4 kolečka (neplatí pro příruční kufry), můžete je tedy vozit ve 3 různých polohách: na všech 4 kolečkách, na 2 zadních nebo na 2 bočních kolečkách • teleskopické madlo (neplatí pro příruční kufry) se 2 polohami • zabudovaný číslený TSA zámek na uzamknutí kufru (neplatí pro příruční kufry) • uvnitř kufrů předělující membrána na zip a popruhy na zajištění šatstva. rozměry kufru velký cca š 46 cm, h 29 cm, v 75 cm, váha 4,0 kg

Přívěsek rekonstruovaný jantar křížek velký
120,00

Přívěsek rekonstruovaný jantar křížek velký

Kovová část přívěsku neobsahuje nikl. Struny, kůže nebo řetízky k přívěsku ve více barevných variantách je možné zde také dokoupit. JANTAR Lze jej využít při dýchacích obtížích (bronchitida, astma), kožních problémech a alergiích, uleví při zánětech kloubů, revmatu, pozitivně ovlivňuje hormonální a trávicí soustavu i látkovou výměnu a štítnou žlázu. Mírní horečky, infekce, pomáhá při nemocech žlučníku a močového měchýře, při bolestech očí, uší, při hluchotě, závrati, slabosti srdečního svalu a krvácení z nosu. Vhodný pro děti při prořezávání mléčných zubů.