Mantinel do postýlky modrý, zajíčci na obláčku
390,00

Mantinel do postýlky modrý, zajíčci na obláčku

Rozměry 180 cm x 30 cm pro postel 120x60 Chrání dítě před nárazem na příčky postýlky a zároveň vypadá atraktivně. Mantinel do postýlky je vyroben z nejkvalitnější bavlny, která má certifikát OEKO TEX STANDARD 100 potvrzující vysokou kvalitu materiálu a bezpečnost kojenců a dětí. Výplň je měkká, nadýchaná silikonová netkaná textilie. Mantinel má šňůrky, díky nimž se snáze připevní k dětské postýlce. Zboží dovážené přímo od výrobce. Dostupné různé vzory mantinelů.

Helma, přilba BIG - BOBBY - TEAM 48-52 cm
99,00

Helma, přilba BIG - BOBBY - TEAM 48-52 cm

kvalitní helma pro malé závodníky, vhodná pro odrážedla, kola, skaty a kolečkové brusle, vzhledem k velikosti ideální na odrážedla nebo do cyklosedačky, velikost 48-52 cm, hmotnost 250 g, používaná jen námi na odrážedle BIG CAR, má stopy po používání, nebo lépe řečeno od skladování v garáži, protože při jízdě se nám nikdy nic nestalo, nespadli jsme, ale občas se ťukla při ukládání, polystyren je s vrypy, semtam na hraně víc zmáčklý, nohoře v plastu je prasklinka pár milimetrů, je to za posledním větracím otvorem, není to nic z jízdy, ale z garáže, nafoceno, funkčně je naprosto v pořádku, dva…

4dílná sada do postýlky, šedý medvídek na měsíčku
1 100,00

4dílná sada do postýlky, šedý medvídek na měsíčku

4dílný komplet do postýlky. Komplet do postýlky - 4dílná sada, povlak na polštář (40-60 cm), povlak na peřinu (120-90 cm), ochrana - měkoučký mantinel do postýlky (180 cm) a baldachýn. 100% bavlna. Náplň je antialergická, prodyšná, silikonová netkaná - elastická a měkká. Bavlna a tisk mají certifikát OEKO-TEX 100 třídy I. Estetické a přesné šití zaručuje dlouhodobé užívání. Jedná se o nové zboží dovážené přímo od výrobce. Dostupné i jiné komplety.

Mantinel do postýlky bílý, medvídek
390,00

Mantinel do postýlky bílý, medvídek

Rozměry180 cm x 30 cm pro postel 120x60 Chrání dítě před nárazem na příčky postýlky a zároveň vypadá atraktivně. Mantinel do postýlky je vyroben z nejkvalitnější bavlny, která má certifikát OEKO TEX STANDARD 100 potvrzující vysokou kvalitu materiálu a bezpečnost kojenců a dětí. Výplň je měkká, nadýchaná silikonová netkaná textilie. Mantinel má šňůrky, díky nimž se snáze připevní k dětské postýlce. Zboží dovážené přímo od výrobce. Dostupné různé vzory mantinelů.