Společenské šaty
200,00

Společenské šaty

Prodám společenské šaty Bonprix. Nové, s visačkou, pouze vyzkoušené. V zadu na zip. Sedí perfektně, vel. 40. Kupovala jsem si je s předstihem na svatbu, ale nakonec jsem si koupila jiné.

Společenská hra Zomie ruka
399,00

Společenská hra Zomie ruka

Prodám krásnou hru Zombie ruka. Osobní předání v Praze a Středočeském kraji možné. Původní cena 899Kč. Prodám za 499Kč. Krabice poškozená, vyfoceno na obrázku. Zombie ruka chodí do kola. Vybere si jednoho hráče a ukáže na něj svým prstem. Důkladně si promysli, zda zvolíš pravdu nebo výzvu. Jeden spoluhráč ti přečte zadání. Pokud ovšem neodpovíš pravdivě nebo nesplníš úkol, čeká tě trest. Během hry můžeš jednou použít kartu Joker. Vítězem se stává hráč, který bude mít jako první šest karet.

Společenská hra Honeycombs
399,00

Společenská hra Honeycombs

krátce hraná, jako nová Honeycombs je dětská abstarktní hra, ve které budete z šestiúhelníků skládat včelí úly. Hra nabízí několik variant, v té první se hráči co nejrychleji snaží spojit 13 dílků tak, aby na sebe navazovalo co nejvíce symbolů. Ve druhé variantě staví hráč jeden úl společně a snaží se dílky přikládat tak, aby na sebe navazovalo co nejvíce symbolů. No a konečně třetí varainta je kooperativní a hráči v ní musí spolupracovat.