Červené vánoční ozdoby
100,00

Červené vánoční ozdoby

Šišky z Tesca, nejsou vůbec použité, jsou plastové, výška šišky 9 cm. Cena za jednu sadu 100,- Kč. STÁLE K PRODEJI. Koule jsou spíš vínové, kupované v OBI, plastové s třpytivou vločkou. Průměr 5 cm. Cena za ně 95,- Kč. - PRODANÉ!! Největší sada ozdob je prodaná!! O cenách nesmlouvám a neměním!!

Legíny dlouhé ČERVENÉ
119,00

Legíny dlouhé ČERVENÉ

Příjemné dlouhé dívčí legínky na nošení. Složení bavlna, lycra. V pase do gumy, která je navlečená v tunýlku, lze regulovat. Jednobarevné. Česká výroba.

Dětské termo triko VENDA ČERVENÉ
169,00

Dětské termo triko VENDA ČERVENÉ

Dětské funkční triko s dlouhým rukávem neomezuje v pohybu a dokonale padne. Je ideální na sport. V chladných dnech zahřeje a v letních pomůže odvádět vlhkost směrem od těla. Triko je vyrobené z funkčního úpletu TermoPlus, který udržuje tělo v suchu, zajišťuje optimální tělesnou termoregulaci, termo triko je příjemné na tělo, je odolné vůči mechanickým, chemickým i biologickým vlivům, brání vzniku zápachů, je lehké jako pírko, nenáročné na údržbu. Po vyprání rychle uschne a zachová si svůj tvar, termotriko skvěle odvádí vlhkost a udržuje Vaše tělo v suchu. Můžete ho používat celoročně. 100 %…