Nové Tommy Hilfiger dámské polo tričko černé XS
599,00

Nové Tommy Hilfiger dámské polo tričko černé XS

Prodám luxusní nové dámské polo tričko z nejnovější kolekce Tommy Hilfiger. Logo vlaječka na levé části hrudníku. Barva černá. Elegantní a příjemné, hlavní složkou měkká bavlna, která drží tvar a nevytahuje se. Zakoupeno mnou v USA přímo v prodejně TH, posíláno z ČR. S visačkami.

TOMY PÁDLUJÍCÍ PEJSEK
489,00

TOMY PÁDLUJÍCÍ PEJSEK

Na dolní straně člunu hračku natáhněte a pejsek začne rychle pádlovat po vodní hladině. Pozorujte, jak rychle uhání po vodě. Vhodné pro děti od 10 měsíců.

Bačkůrky Fare 4116402
310,00

Bačkůrky Fare 4116402

SKLADEM !! Možnost osobního odběru a vyzkoušení. Textilní, lemovaná obuv s pruženkovým uzavíráním, nízkého střihu. Materiál svršku je typu ségl s potiskem, vnitřek je z bavlněného kepru. Podešev je vyvinuta jako odlehčená, materiál podešve z termoplastického elastomeru, je neklouzavá pro všechny běžně používané podlahoviny včetně parket a nezanechává stopy oděru. Obuv je vhodná do vnitřního i venkovního suchého prostředí, kde nejsou významné nerovnosti povrchu. Tato obuv odpovídá ortopedickým požadavkům a zásadám zdravého obouvání. Obuv je v prstové části prostorově vytvarována, je vybavena…