HUŇÁČKOVÁ BUNDO-MIKINA ~~~~~ 4785
110,00

HUŇÁČKOVÁ BUNDO-MIKINA ~~~~~ 4785

Úžasná silnější huňáčková bundo-mikina s vyšívanou aplikací Hello Kitty - velikost 104...Klokánkové kapsy...Kolem kapuce utažení ...Délka 43cm...Rukáv od krku 49cm...Hrudník 2 x 33cm...Senzační,jen krátce nošená.... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VŠE CO PRODÁVÁM JE POUZE Z ANGLIE NEBO BELGIE-SORTIMENT NOVÉ A KRÁTCE NOŠENÉ....DÁVÁM DŮRAZ NA KVALITU I NA ÚKOR VYŠŠÍ NÁKUPNÍ CENY!!.....ŽÁDNÉ MÉ ZBOŽÍ NEPOCHÁZÍ Z LISŮ!!!... &&&&&&&&&&&&&&&&& PO ZÁVAZNÉ REZERVACI OBDRŽÍTE EMAIL S POTVRZENOU OBJEDNÁVKOU…

Bundo-mikina svrchu úplet uvnitř softshell
70,00

Bundo-mikina svrchu úplet uvnitř softshell

Top stav bez známek nošení, švestkově tmavá modrá barva hezčí, než foto, silnější hřejivý materiál, je jako nová, značku nevím- štítek je ustřižen. Materiál : shell fabric, polyester. Vepředu 3 kapsy na zip, kapuce na druky odnímací.

BUNDOMIKINA
125,00

BUNDOMIKINA

Super frajerská bundomikina na zip s kapuci.Mikina má pěknou zelenou barvu a šedé rukávy dole ve předu má dvě kapse.Spodek i rukávy jsou do patentu,takže se dá nosit dříve.Buda je jako nová,kupovala jsem jí novou malému a byla mu akorát,rychle vyrostl,takže ji nestačil unosit.Oblečená,tak dvakrát.Super stav.