Boty, tenisky
99,00

Boty, tenisky

Koupeny ve Sportisimu za cca 350,-Kč, běžné tkaničky jsem nahradila gumovými - nemusí se vázat. Jsou vyprané v pračce, 1 poutko na tkaničku je utržené (nafoceno) - ale lze se bez něj obejít. Nošení znát na patách - podrážky a lehoučce na špičkách jinak v pořádku.

Boty tenisky Magnus
350,00

Boty tenisky Magnus

Vady pouze kosmetické - červená obrázková guma místy u spodní hrany odlouplá, ale v tom vzoru se to ztrácí a nic se nikde neodchlipuje (viz foto) a na modrých chybí jedno autíčko. Jinak bez vad, sucháče v pořádku, podrážky bez ochození, čisté, stále krásné a veselé botičky. Cena za oboje.

Zimní * přechodové boty * botičky * tenisky
550,00

Zimní * přechodové boty * botičky * tenisky

Moc pěkné zimní kožené zateplené tenisky Elefanten vel. 34. Praktické zapínání z boku na zip, takže se nemusí stále šněrovat. Vhodné i na úzkou nohu. Boty mají membránu, takže nepromočí. Stélka kožená vyndavací, v pořádku neprošlapaná - viz detailní foto. Uvnitř zateplené fleecem, okolo kotníčku a na jazyku bílý kožíšek - trochu žmolek, ale při nošení to není vůbec vidět. Barva je tmavě šedá, na fotkách focených s bleskem jsou světlejší než ve skutečnosti. Barva odpovídá hlavní fotce. Podrážky v pořádku, nesešlapané, ani nesešmajdané. Jen jediná chybička na podrážce, dcera u špičky kousek…