
Zimní boty baťa
Prodám nové zimní boty. Koupené loni dceři, nestihli jsme unosit a teď už jsou bohužel malé. Barva tmavě šedá uvnitř světlý kožíšek, z boku na zip.
Prodám nové zimní boty. Koupené loni dceři, nestihli jsme unosit a teď už jsou bohužel malé. Barva tmavě šedá uvnitř světlý kožíšek, z boku na zip.
Flip flop žabky černé, v orig. krabici bez paragonu černá barva je lakýrka
Nošená halena v super stavu. Háčkovaný límeček, vespod volánek. Moc slušivá. 3-4 rukáv.
Nošené, ale určitě ještě hodně poslouží. Jsou hodně pevné, vepředu je gumová špička, takže se jen tak neokopou. vnitřní stélka 22cm. jsou na suchý zip
Nepromokavé, kvalitní zimní boty něm. zn. RICOSTA, běžné známky nošení, nepoškozené, neokopané, suché zipy funkční. Nunto koupit nové vložky (staré jsem vyhodila).
zakoupeno v srn ,97%polyester,3%elastan, velice příjemný materiál, šířka pod pruramky55,v pase lehká guma,pas 48 až 65 ca,poddajný materiál,měřeno v klidu,délka celkem 110
Téměř nové, 2x obuté. P.c.1780,-
Hezký stav, málo nošené. Dodám s dokladem a originál krabicí.
Kožené kotníkové boty BAŤA, vel. 36, podpatek dřevěný, pohodlný díky své tloušťce, podpatek 10 cm, ale díky tomu, že botky jsou na platformě o tloušťce 3,5 cm, není to takové převýšení a botky jsou pohodlné. Obuté cca 3x, nevynosím. Prodám s více než 50% slevou!!!
pěkné málo nošené,kvalitní,už k nim nemám bundu