Reflexní taháček na zip
16,00

Reflexní taháček na zip

Rozměr: 7,2x0,8cm. Taháček se provlékne ouškem zipu. Reflexní prvky chrání bezpečnost chodců a cyklistů v silničním provozu, zejména za snížené viditelnosti (noc, svítání, soumrak, mlha, sněžení, déšť). Mají totiž schopnost odrážet světlo zpět ke zdroji, a to až na vzdálenost 200 m. To znamená, že řidič vozidla zpozoruje chodce daleko dříve a má dostatek času se bezpečně vyhnout dětem, chodcům, cyklistům. Základní pravidlo bezpečnosti na silnicích je VIDĚT A BÝT VIDĚN!!! Reflexní materiál je v noci vidět na 10x větší vzdálenost než modré oblečení.

Vestička s kapucou na zip
100,00

Vestička s kapucou na zip

Světle šedá vestička ze silnějšího úpletu na zapínání, s kapucou, na PD aplikace a výšivky, klokaní kapsičky Super stav, bez žmolků a vad. 82% bavlna + 18% nylon

Podzimní, jarní bunda na zip s úpletem
80,00

Podzimní, jarní bunda na zip s úpletem

Syn nosil velmi rád. Lehká, ale teplá - má bavlněnou podšívku. Tmavě modrá. V bezvadném stavu. Zip v pořídku, stejně tak patenty. Bunda je moc hezky řešená, má kapsy na patenty i ze strany na ruce. Reflexní prvky.

KRÁSNÉ TRIČKO AEROPOSTALE
79,00

KRÁSNÉ TRIČKO AEROPOSTALE

Kupované nové v Americe, nošené, stále moc hezké, krásná červená barvička. Třpytivé písmenka. má pouze chloupek od praní. velikost uvedena 5, ale dle dcerky dávám do vel. 116-122. vysoká PC.