Bezoplachová péče pro větší objem a hustotu vlasů
69,00

Bezoplachová péče pro větší objem a hustotu vlasů

Mám 2 ks. Bezoplachová péče pro větší objem a hustotu vlasů dodává účesu plnost a strukturu a posiluje vlasy od kořínků ke konečkům. Hyaluronovo-peptidový komplex dodává účesu strukturu, lehké složení, které vlasy nezatěžuje, vlasům u kořínků dodává objem bez zatížení. Jak používat: Naneste na vlhké vlasy osušené ručníkem a ke kořínkům. Neoplachujte. 100 ml, PC 199 Kč, nyní cena za kus jen 69 Kč.

Duální oční péče Anew Clinical
129,00

Duální oční péče Anew Clinical

2 x 10 ml Oblíbený oční krém - oční gel v nové vylepšené verzi, s novou, lepší technologií. Ihned vypíná pleť očního okolí. Za 7 dní velmi výrazně vypíná pleť v okolí očí. Oční gel s obsahem PVP a argininu byl navržen tak, aby zvyšoval produkci elastinu. Oční krém s technologií Derma-Refine redukuje vrásky a znatelně zlepšuje vzhled očního okolí.

Péče o hedvábně hebké vlasy
58,00

Péče o hedvábně hebké vlasy

skladem Péče pro hedvábně hebké vlasy. S technologií inspirovanou diamanty. Vhodné pro všechny typy vlasů, vhodné i pro suché a nepoddajné vlasy. • redukuje objem a pomáhá zkrotit nepoddajné vlasy • dodává vlasům jemnost a hebkost Použití: Po umytí vlasů šamponem a kondicionérem naneste do vlhkých vlasů.