Barevná mozaika
269,00

Barevná mozaika

Sada obsahuje jednu destičku o velikosti cca 21 x 15 cm a 250 ks plastových barevných hříbečků. Hříbečky dáváme do otvorů v desce a vytváříme libovolné tvary. Vhodné pro děti od 3 let.

Barevná košile
220,00

Barevná košile

Super košile v pěkných výraznžých barvách v super stavu. Rukávy roll-up, u spodní díl roll-up, takže můžete délku zkrátit, 100% bavlna. Velikost S, ale dcera nosila už dříve, tak dávám i do dětské velikosti.

Barevná košile
200,00

Barevná košile

Super košile v pěkných výraznžých barvách v super stavu. Rukávy roll-up, u spodní díl roll-up, takže můžete délku zkrátit, 100% bavlna. Velikost S.

Sleduj a najdi - Barevné piktogramy
189,00

Sleduj a najdi - Barevné piktogramy

Postřehová hra pro 2-6 hráčů od 4 let. Hledej dva stejné symboly na dvou kartách. Budeš potřebovat OSTŘÍŽÍ OKO! Utkej se se soupeři a poměř svůj postřeh ve třech různých variantách hry. SLEDUJ karty ležící na stole a NAJDI nejrychleji znak, který je společný pro dvě karty. Pokud se ti to podaří jako prvnímu, získáš tento pár karet na svou hromádku. Vyzkoušíš a zdokonalíš nejen svůj postřeh, ale i rychlost jak vykřikneš, že jsi objevil dva stejné znaky. Získej co nejvíce párů karet a staň se absolutním vítězem. Vývoj mozku a jeho udržení v dobré formě vyžaduje neustálé cvičení. Hra Barevné…

Saténový top -S-M-
199,00

Saténový top -S-M-

Velmi pěkný, pouze jednou oblečený saténový top, kombinace vínovobílé a černé barvy, na zadním díle skrytý zip až do pasu, původní cena 579 Kč..

Relaxační plovací světlo do koupele Avon barevné
239,00

Relaxační plovací světlo do koupele Avon barevné

239+100 pošta, MĚNÍME I ZA STRAVENKY, Vybalené na focení, nové bez paragonu, vhodné jako present :-), BEZ PARAGONU Mám 2 kusy Plovoucí barevné světlo do koupele, plovoucí světlo do vany se 3 různými motivy: růžová s květinami, oranžová s rybičkami nebo modrá s vlnkami. Dotváří ideální atmosféru pro relax během koupele. Světlo jednoduše umístěte do vody a vychutnávejte si jeho barevné efekty v relaxační lázni. Materiál: ABS plast. Rozměry: 9 x 9 x 7 cm. Vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení).

8x Barevné dětské ramínko - věšák na oblečení
79,00

8x Barevné dětské ramínko - věšák na oblečení

... praktické ramínko na kalhoty, sukně a trika v jednom. Tato ramínka jsou vyrobena z nezávadného a ohebného plastu. Nerozbijí se ani nezmění tvar – bez ohledu na to, jak moc se o to vaše děti pokouší. Přizpůsobili jsme je dětskému oblečení a jsou dostupné v duhové škále barev. Ohebný plast, minimalizuje nebezpečí zlomení. Cena je za jednu sadu ramínek (tj. 8 ks). Nové, originálně balené zboží. Ihned k odeslání ! *********************************** Materiál: polypropylenový plast