Obnovující a vyživující noční olej na vlasy Eleo
199,00

Obnovující a vyživující noční olej na vlasy Eleo

Vychutnejte si luxusní noční rituál péče o vlasy. Vzácný olej z japonské kamélie, arganový olej, lopuchový a růžový olej regenerují, vyživí a zkrášlí vaše vlasy během spánku. Probudíte se s hebkou, lesklou a zdravější hřívou. Lehké složení nezanechává stopy na polštáři. 50ml

Sportovní boty NEW BALANCE
200,00

Sportovní boty NEW BALANCE

Prodám polovysoké boty zn. New Balance, vel. EU 38, UK 5, US 5,5. Stélka je 23,8 cm. Barva černá. Nošené pouze do tělocvičny. Na pravé botě protržená kůže v oblasti malíčku (viz. detailní foto), jinak naprosto v pořádku.

Nauč se modelovat
50,00

Nauč se modelovat

Nabízím tvořivou knihu nejen pro děti Nauč se modelovat. PC 129,- Kč. Kniha je párkrát prolistovaná. Popis prodejce: S novou, názornou příručkou, která navazuje na oblíbené knihy Nauč se kreslit 1–3, se děti od předškolního věku krok za krokem a zábavnou formou naučí tvořit okouzlující postavičky zvířat z modelovací hmoty. Všechny popsané postupy jsou snadno zvládnutelné a je překvapivé, kolik nejrůznějších zvířat lze vymodelovat pouze pomocí jednoduchých tvarů, jako jsou koule a válce. Tvůrčí přístup k rozvoji výtvarného cítění a manuální zručnosti dětí jistě ocení i rodiče a učitelé.